Balıkesir Merhaba Gazetesi

Milletvekili Uygur Vefalı Yurt Kepsut’ta

Milletvekili Uygur Vefalı Yurt Kepsut’ta
26 Ağustos 2021 - 15:31

Milletvekili Uygur Vefalı Yurt Kepsut’ta

AK Parti MKYK Üyesi, Balıkesir Milletvekili, Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, ilçe ziyaretleri kapsamında Kepsut’ ta temaslarda bulundu.

Milletvekili Uygur, öncelikle AK Parti Kepsut İlçe Başkanlığı’nda partililerle bir araya geldi. Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı Selma Özkarasu, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Kırcalı, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Tayfun Deniz ve Ali Çetin Kayagür ile birlikte teşkilat ile bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Ardından Kepsut Belediye Başkanlığına geçen Milletvekili Uygur burada İsmail Cankul’dan ilçede yürütülen faaliyetler ve yatırımlar hakkında bilgi aldı. Belediye personeli ile selamlaşan Uygur, ayrıca çalışmalarında başarılar diledi.

KEPSUT’U MAHALLE MAHALLE GEZDİ

Milletvekili Uygur, Kepsut Ziyareti kapsamında İsaalan, Durak, Gökköy ve Bükdere mahallelerini ziyaret etti, ayrıca vatandaşlarla bir araya geldi, talepleri dinledi.

Milletvekili Uygur, ziyaretleri ile ilgili olarak “Ziyaretlerimiz sırasında sokak sokak gezip hemşerilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyuyorum. Biz tüm teşkilatımızla birlikte uyum içinde, birlik ve beraberlik içerisinde hemşerilerimize hizmet etmek için gece gündüz gayret ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hayali olmayanın hedefi, hedefi olmayanın yolu olmaz düsturuyla, hedefimiz 2023, hayalimiz Daha Büyük ve Daha Güçlü Bir Türkiye, ayrıca yolumuz Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yolu.  Her şey Balıkesir için, her şey Türkiye için. Bu birlik ve beraberliğimizin daim olmasını diliyor, bugün de Vefalı Yurt Kepsut’umuzda bizleri samimiyetle, ayrıca güler yüzle ağırlayan kıymetli hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.