Etkinlikİlçe Haberleri

Milli Boksör Öğrencilere İlham Verdi

Balıkesir Üniversitesi (BAÜN), Balıkesir Meslek Yüksekokulu'nda, Balıkesir Üniversitesi Radyo İletişim Topluluğu işbirliğiyle düzenlenen "Üniversitelerde Sporun Yeri ve Önemi" adlı söyleşi, büyük ilgi gördü.

Milli Boksör Öğrencilere İlham Verdi

Milli Boksor Ogrencilere Ilham Verdi 1
Milli Boksör Öğrencilere İlham Verdi

Milli Boksör Anlattı

Milli Boksör ve Balıkesir Üniversitesi Öğretim Görevlisi Ali Eren Demirezen’in konuk olduğu etkinlik, spor ve eğitim alanında önemli bir platform sunarak katılımcılara bilgiler aktardı. Balıkesir Meslek Yüksekokulu konferans salonunda düzenlenen söyleşiye, Balıkesir Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Metin Demirtaş, Balıkesir MTA Bölge Müdürü Özgür Özgüç, Radyo İletişim Topluluğu Akademik Danışmanı Öğretim Görevlisi Özgür Yılmaz, akademik ve idari personel ile öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Sporun Önemine Vurgu Yaptı

Söyleşide, Boks sporunun geçmişten günümüze tarihsel gelişimini anlatan Öğretim Görevlisi Ali Eren Demirezen, deneyimlerini ve bilgilerini öğrencilerle paylaştı. Sporun bireyler üzerindeki olumlu etkilerine vurgu yaparak, sporun kişisel gelişime olan olumlu katkılarına dikkat çekti. Özellikle gençler arasında sporun önemine ve sporun sağlıklı yaşam biçimi üzerindeki etkilerine değinen Demirezen, sporun disiplin ve motivasyon kazandırmadaki rolünü vurgulayarak öğrencilere ilham verdi.

Haber: Bülten

Balıkesir’de En İyi Dağ Bisikleti Nerelerde Yapılır?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu