Balıkesir Merhaba Gazetesi

MİLLİ İTTİFAKTAN ZİYARET  

MİLLİ İTTİFAKTAN ZİYARET  
24 Nisan 2015 - 0:02

Genel

Saadet partisi ve Büyük Birlik Partisi teşkilatlarının Saadet Partisi çatısı altında oluşturdukları milli ittifak’ ın adayları Merhaba’ya Ziyarette bulunarak gündemi ve seçim çalışmalarını değerlendirdiler.

Saadet Partisi İl Başkanı Ömer taşkın ve Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Cemil Aydoğanın da katıldığı ziyarette konuşan İl başkanı Ömer Taşkın Balıkesir de Milli İttifaka birçok kesimden büyük bir teveccüh olduğunu belirtti. Seçim Sonuçlarında Adil bir paylaşım olacak diyen Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Ahmet Cemil Aydoğan 7 Haziran seçimlerinin Balıkesir de ki sonucu Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan’ ın ortaya koyduğu adil düzen anlayışı gibi dört partinin ikişer milletvekili çıkararak meclise gidileceğini belirtti. Aydoğan Milli ittifakın son 13 senedir aynı insanlardan ve yanlış politikalardan bunalmış halk kitlesinin umudu olduğunu belirtti.

hedefimiz yeniden büyük Türkiye

Çevre Ülkelerde ülke içindeki yaşanılan iç çatışmaların kötü sonuçlar doğurduğunu belirten heyet, yapılan bu ittifakın milletin ittifakı olduğunu ve yönetime geldiklerinde kimseye şucu, bucu diyerek ayrım yapmayacaklarını ve yeniden büyük Türkiye, yaşanabilir Türkiye ve yeni bir dünya idealiyle çalışacaklarını belirttiler. SAMET AYDIN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.