EğitimEtkinlikGündemİlçe Haberleri

“Misafirim Olur Musun?” Projesi Başarıyla Tamamlandı

Dursunbey ve Ödemiş Yatılı Bölge Ortaokulları İşbirliğiyle Gerçekleştirilen Proje, Sosyal ve Kültürel Faaliyetleriyle Dikkat Çekti

“Misafirim Olur Musun?” Projesi Başarıyla Tamamlandı

Dursunbey ve Ödemiş Yatılı Bölge Ortaokulları İşbirliğiyle Gerçekleştirilen Proje, Sosyal ve Kültürel Faaliyetleriyle Dikkat Çekti

Havran Halk Egitimi Merkezinden Yilsonu Sergisi 1 1

Dursunbey Borsa İstanbul Yatılı Bölge Ortaokulu ve Ödemiş Üçeylül Yatılı Bölge Ortaokulu arasında yapılan protokolle hayata geçirilen “Misafirim Olur Musun?” projesi başarıyla tamamlandı.

Havran Halk Egitimi Merkezinden Yilsonu Sergisi 2 1

Proje kapsamında yatılı öğrenciler, farklı illerdeki sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere katılarak yeni deneyimler kazandı.

Havran Halk Egitimi Merkezinden Yilsonu Sergisi 3 1

Proje Detayları

Yatılı Bölge Ortaokullarında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin artırılması amacıyla başlatılan “Misafirim Olur Musun?” projesi, İzmir ili Ödemiş ilçesindeki 3 Eylül YBO öğrenci ve öğretmenlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Havran Halk Egitimi Merkezinden Yilsonu Sergisi 4 1

Proje, yatılı öğrencilerin farklı illerdeki YBO’lardaki sosyal hayatı, düzeni, kültürel ve sportif faaliyetleri görmeleri adına büyük bir adım olarak nitelendirildi.

Havran Halk Egitimi Merkezinden Yilsonu Sergisi 6

Dursunbey Borsa İstanbul YBO öğrenci kafilesi, 10-11-12 Mayıs 2024 tarihlerinde İzmir Ödemiş 3 Eylül YBO’da konaklayarak, Okul Müdürü Onur Altın ve Pansiyon Müdür Yardımcısı Erdal Gülgen rehberliğinde çeşitli etkinliklere katıldı. Ardından, 17-18-19 Mayıs tarihlerinde Ödemiş 3 Eylül YBO öğrenci kafilesi ve öğretmenleri Dursunbey’e gelerek Dursunbey Borsa İstanbul YBO’nun misafiri oldu. Misafir oldukları 3 gün boyunca Dursunbey’in somut olmayan kültürel miras değerleri hakkında bilgi edinip okul etkinlikleri ve sportif faaliyetlere katılım gösterdiler.

Havran Halk Egitimi Merkezinden Yilsonu Sergisi 7

Teşekkürler

Projenin başarıyla tamamlanmasına katkılarından dolayı Dursunbey İlçe Kaymakamı Muttalip Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Alaçam Orman İşletme Müdürlüğü, Değirmenerek Orman İşletme Şefliği, Borsa İstanbul YBO idarecileri ve öğretmenlerine teşekkür edildi.

Özel Gençlerin Sanat Sergisinden Burhaniye Dokunuşu

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu