Balıkesir Son Dakika HaberleriGündem

Motokurye Cinayetinde Yeni Tutuklama

Balıkesir'de üniversite öğrencisi olarak motokurye olarak çalışırken bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ata Emre Akman cinayetiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 

Motokurye Cinayetinde Yeni Tutuklama

Motokurye Cinayetinde Yeni Tutuklama 1
Motokurye Cinayetinde Yeni Tutuklama

Motokurye Cinayetinde Oda Tutuklandı

Balıkesir’de üniversite öğrencisi olarak motokurye olarak çalışırken bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ata Emre Akman cinayetiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.  Cinayetin ardından polis tarafından başlatılan soruşturma kapsamında yapılan çalışmalar sonucunda katil zanlısı olarak yakalanan E.Ö.’nün babası O.Ö., olayla ilgili olarak gözaltına alındı. Adli makamlar tarafından SEGBİS sistemi aracılığıyla ifadesi alınan O.Ö., daha sonra tutuklanarak Kepsut Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

Motokurye Cinayetinde Yeni Tutuklama 2

Tutuklama Sayısı 2’ye Yükseldi

Bu gelişmeyle birlikte, Ata Emre Akman’ın cinayetiyle ilgili tutuklu sayısı 2’ye yükseldi. Hem cinayeti gerçekleştiren E.Ö. hem de onun babası O.Ö. tutuklanarak adli sürecin devam ettiği cezaevine gönderildi. Cinayetin ardından kamuoyunda büyük bir infiale yol açan olayla ilgili olarak, yetkililerin soruşturmayı titizlikle yürüttüğü ve adaletin sağlanması için gerekli adımların atıldığı belirtiliyor.

Haber: İHA

Balıkesirli Gençler Öldürülen Kurye İçin Buluştu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu