Türkiye Gündemi

Motosikleti Sahibiyle Birlikte Çaldılar!

Motosiklet hırsızları, atık kağıt toplayan bir adamı üç tekerlekli motosikletiyle birlikte çalarak, güvenlik kameralarına yakalandı.

Motosikleti Sahibiyle Birlikte Çaldılar!

Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi’nde ilginç bir hırsızlık olayı yaşandı. 40 yaşındaki İ.Ç., sokaklardan atık kağıt ve geri dönüştürülebilir malzemeler toplarken üç tekerlekli motosikletiyle bir marketin önüne geldi. İ.Ç., iş yerinden karton kutuları alıp motosikletinin arka kasasına yüklemeye başladı.

Bu sırada 17 yaşındaki M.T. ve 22 yaşındaki arkadaşı E.Y., İ.Ç.’ye ait olan üç tekerlekli motosikleti fark ettiler. M.T., direksiyon başına geçip aracı çalıştırırken E.Y. de etrafta gözcülük yaptı. İ.Ç. aracının kasasına yüklerken hırsızlar fırsatı değerlendirdi ve motosikleti sahibiyle birlikte çaldılar. Bu anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

Motosikleti Sahibiyle Birlikte Çaldılar!
Adana

Hırsızlar motosikletle bir süre ilerledikten sonra, İ.Ç.’nin bağırması üzerine panikleyerek bir duvara çarptılar. Bu sırada İ.Ç. motosikletten düşerek yaralandı. Hırsızlar olay yerinden kaçarak izlerini kaybettirmeye çalıştılar.

Olayın bildirilmesi üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Güvenlik kameralarını inceleyerek şüphelilerin kaçtığı yeri tespit ettiler. Yapılan operasyonla M.T. ve E.Y., Yüreğir ilçesine bağlı 19 Mayıs Mahallesi’nde yakalanarak gözaltına alındılar. Üç tekerlekli motosiklet ise sahibine teslim edildi.

Motosikleti Sahibiyle Birlikte Çaldılar!
Güvenlik Kameralarına Böyle Yansıdı!

 

 

İHA

22 Yıldır Ameliyatla Aldığı Böbrek Taşlarını Biriktiriyor 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu