MagazinGündem

Müge Anlı’dan Bakan Yerlikaya’ya:”Laf söylene kadar..”

Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı sunucusu Müge Anlı, İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya'nın "O programlardan hoşlanmıyorum" açıklamasına canlı yayında cevap verdi.

Müge Anlı’dan Bakan Yerlikaya’ya:”Laf söylene kadar..”

Muge Anlidan Aciklama Geldi 1
Müge Anlı’Dan Bakan Yerlikaya’Ya:”Laf Söylene Kadar..”

“Suçu aydınlatmak İçişleri Bakanlığı’nın işi”

Gündüz kuşağı televizyon programı ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programında kıyma makinesi işlenen cinayet Türkiye gündemine bomba gibi düşmüştü. Bunun üzerine  İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Bu yayınlarda etik değerlerden sapmalar var. Bazı şeylerin herkesin ortasında konuşmamızın ne anlamı var yani. Bunun Basın-yayın özgürlüğüyle ne alakası var. Suçu aydınlatmak İçişleri Bakanlığı’nın işi. Adaletin tecelli etmesi Adalet Bakanlığı’nın işi. Bizim adımıza kararları mahkemelerimiz veriyor. TV’lerdeki o tür yayınları ben kabul etmiyorum, onlar, değer sapması” ifadelerini kullandı.

Bakan Yerlikaya Duyurdu Sadece Balikesirde 10 Kisi 1
Müge Anlı’Dan Bakan Yerlikaya’Ya:”Laf Söylene Kadar..”

Müge Anlı “Laf söylene kadar..”

Müge Anlı ise canlı yayında İçişleri Bakanı Ali Yarlika’nın ismini vermeden açıklama yaptı. Müge Anlı, “Bu konularla ilgilenen baştaki adamlar televizyon programlarına laf söylene kadar işleyişle ilgili vatandaşların ne düşündüğüne kulak versinler. Çok söyleyecek lafım var, söylemekten çekinecek bir durumum da yok ama şahsi olarak bana bir şey söylendiği zaman cevap vermeyi prensi ediniyorum. Taş altında kalırım ama laf altında kalmam” diye konuştu.

Haber: Bülten

Müge Anlı’da İtiraf: “Adamı Kıyma Makinesinden Çektiler!”

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu