Balıkesir Merhaba Gazetesi

Muhtarlardan Başkan Orkan’a Teşekkür

Muhtarlardan Başkan Orkan’a Teşekkür
17 Kasım 2022 - 14:11

Muhtarlardan Başkan Orkan’a Teşekkür

 

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ,Karesi Merkez Mahalle Muhtarları Derneği ile bir araya geldi. Toplantı sonunda dernek üyeleri Başkan Orkan’a teşekkür plaketi verdiler.

 

Muhtarların Doğum Günü Kutlandı

Karesi Millet Bahçesi’ndeki Logo Kafe’de düzenlenen toplantıda muhtarların talep ve önerilerini dinleyen Başkan Orkan, ilçeye yapılan ve yapılacak çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Toplantıda Atatürk, Karesi, Hacıismail, Vicdaniye ve 2. Oruçgazi Muhtarlarının doğum gününü kutlayan Başkan Okan’a bir sürprizde muhtarlar yaptı.

 

 

Muhtarlardan Sürpriz

Karesi Merkez Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı Kemal Temiz, Başkan Orkan’a muhtarlara verdiği destekten ötürü teşekkür plaketi vererek sürpriz yaptı. Karesi Belediyesinin hizmetlerinden memnun olduğunu da dile getiren Muhtar Temiz, gerek telefon açtıklarından gerekse belediyeye gittiklerinden kendilerine gösteren ilgi ve alakadan dolayı Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve ekibine teşekkür etti.

Başkan Orkan’a teşekkür plaketi

Başkan Orkan’da muhtarlara temenni ve dileklerinden ötürü teşekkür etti. Muhtarların vatandaş ile belediye arasında köprü vazifesi gördüğünü ifade eden Başkan Orkan, muhtarların vatandaşların sesi olduğunu söyledi.  Toplantı sonunda doğum günü olan muhtarlar için pasta kesilirken, Başkan Orkan’a teşekkür plaketi takdim edildi.

Haber: Nursima Akyürek

 

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.