Balıkesir Merhaba Gazetesi

Muhtarları kutladı

Muhtarları kutladı
25 Aralık 2014 - 0:01

Genel

Muhtarların seçimlerde tek başına mücadele ettiğini belirten Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, seçim kazanan muhtarları tebrik etti.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu yeni hizmete giren Altıeylül İlçesi Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti, muhtarlarla sohbet etti. Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Eray, Zeki Çabuk ve İsmail Çoban ile birlikte derneği ziyaret eden Başkan Kafaoğlu, Dernek Başkanı Şeref İnceboy ve dernek yöneticisi muhtarlarla buluştu.

Geçtiğimiz yerel seçimlerde seçim kazanan muhtarları da kutlayan  Kafaoğlu, “Bizlerin arkasında siyasi parti var, teşkilatlar var ama muhtarlar tek başına çıkıp kendilerini anlatıyor ve seçime giriyorlar. Bu dönemde muhtar adayı patlaması oldu ve bu kadar adayın olduğu seçimlerde kazanan muhtarları tebrik ediyorum”dedi.Belediyecilik anlayışlarının ‘insan merkezli’ olduğunu, ‘insanın mutluluğu için’ çalıştıklarını belirten Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, bu anlayışla hizmetler yapılırken muhtarların desteğinin, fikirlerinin önemli olduğunu belirtti.  HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.