Balıkesir Merhaba Gazetesi

Muhtarlarla bir araya geldi

Muhtarlarla bir araya geldi
05 Haziran 2015 - 0:02

Genel

Sındırgı Belediyesi’nin her ay muhtarlarla gerçekleştirdiği istişare toplantıları devam ediyor. Haziran ayı istişare toplantısı önceki gün Eman Termal Otel’de gerçekleştirildi.
Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, mahalle sorunlarını öğrenmek ve muhtarların önerilerini dinlemek için her ay muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştiriyor. Haziran ayı arlarla istişare toplantısı önceki gün yapıldı. Mahallelerde yapılması planlanan işlerin ve mahallelerdeki eksikliklerin konuşulduğu tolantıda BASKİ Genel Müdürü Bayram Sındırgı genelindeki su ve kanalizasyon hatlarının yenileneceği ve projelendirme işleminde sona yaklaşıldığı müjdesini verdi. Toplantıda “Büyükşehir yasası ile hizmet ağımız genişledi. Her yerdeki sorunu bilmemiz mümkün değil. Bu doğrultuda en önemli görev mahalle muhtarlarımıza düşüyor.

Sizler istekleri ve sorunları bildiriyorsunuz bizler de çözüme kavuşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” diyen Başkan Yavaş, Sıdırgı genelinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Sındırgı Kaymakamı Ercan Ateş ise “Sizler mahallelerimizde bizlerin birer temsilcisisiniz. Bu doğrultuda bizler gibi hareket ederek, istişare yoluyla ilçemiz adına güzel işler yapma gayreti içerisinde olacağız” dedi. Toplantı sonunda muhtarlar mahallelerindeki BASKİ ile ilgili yapılması gerekenler hakkında BASKİ Genel Müdürü Bayram ile görüşme fırsatı buldular. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.