Balıkesir Merhaba Gazetesi

MÜJDAT BAHADIR TANITIM TOPLANTILARINDA

MÜJDAT BAHADIR TANITIM TOPLANTILARINDA
26 Şubat 2015 - 0:05

Genel

Başarılı işadamı ve Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Müjdat Bahadır tanıtım toplantılarında dikkatle dinleniyor. Bahadır’ın istihdam alanındaki büyük yatırımları ve halkla iç içe oluşu gözlerden kaçmazken ilçe tanıtım toplantılarını da hızla yürüttüğü biliniyor.

MÜJDAT BAHADIR KİMDİR?

Müjdat Bahadır gıda sektöründe dünya devi olmaya aday olan Burcu Konservecilik şirketini kurdu ve kısa zamanda büyük bir gelişim gösterdi. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptığı Burcu Konservecilik gerek iş gücü gerek bölgeye sağladığı ekonomik girdi ile Körfez Bölgesinin incisi haline geldi. Burcu Konservecilik Antalya Bölgesinden Çanakkale Bölgesine kadar mal tedariği, 65 Ülkeye doğrudan ihracat 27 Ülkeye sürekli tedariğik zinciri sağlaması ile Ülkemizde gıda sektörü işletmeciliği açısından büyük bir devrime imza atmıştır.

Ayrıca 550 kişi istihdam sağlamakla birlikte 6000 kayıtlı çiftçi ile sözleşmeli olarak çalışmaktadır. Müjdat Bahadır,  Burhaniye ve Körfez Bölgesinde yaşamış olması , çocukluğundan itibaren bu topraklarda büyümüş olmanın ve bölgenin iş adamı olması sebebiyle;  bölgenin başlıca sorunlarına hakim olmakla beraber edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi Körfez Bölgesinin Doğa Turizmi, Tarım ve Ar-Ge çalışmaları konusunda  daha da geliştirilmesi ve yeni istihdam kanallarının oluşturulması için 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek Genel Seçimlerde Ak Parti Milletvekili Aday Adayı olmaya karar vermiştir. Müjdat Bahadır ilk, orta ve lise eğitimini Burahaniye’de tamamlamış olup lisans eğitimini 2002-2006 yılları arasında Amerika Birleşik Devletleri’nde Washington DC Strayer Business Management ( İşletme Yönetimi ve Ekonomisi ) bölümünde yüksek derece ile tamamlamıştır. Anadil seviyesinde İngilizce bilen Bahadır, Vatani Görevini Gaziantep’te yedek subay olarak tamamlamıştır.

2008 yılında dünya evine girmiş olup 1 çocuk babasıdır.2008 yılından itibaren Burcu Konservecilik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanlığını görevini başarı ile sürdürmüştür.Müjdat Bahadır genç yaşta edinmiş olduğu yüksek bilgi tecrübesi ve göstermiş olduğu başarıların haricinde 2009 yılından itibaren Burhaniye Ticaret Odası Başkan Yardımcılığı ve ASKON ( Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği ) üyeliğinin yanı sıra Burhaniye Spor Klubü Başkan Yardımcılığı görevini başarılı bir şekilde yürütmüştür.HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.