Balıkesir Merhaba Gazetesi

MÜSİAD YENİ BİRİMİNİ KURUYOR

MÜSİAD YENİ BİRİMİNİ KURUYOR
26
07 Kasım 2018 - 8:26

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Balıkesir Şubesi ‘’Sürdürülebilirlik ve Sürdürülebilir Kalkınma ‘’ birimini kuruyor.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Balıkesir Şubesi Başkanı Tuncay Yıldız iş dünyasında değişimi sağlayarak istihdamı arttırmak adına ‘’Sürdürülebilirlik ve Sürdürülebilir Kalkınma Birimi’ni kuracaklarını belirtti. Yıldız, ‘’ Bölgemizin 2023 Hedefleri içeriğinde yer aldığı gibi, katma değer yaratma çalışmalarının ölçümlendiği çalışmalar içerisinde olup, bölgemizin rekabet gündemi üzerine çalışmalar yapmak ve yapılmasına öncü olmak istiyoruz. Markalaşma çalışmaları yaparak, üniversite mezunlarının şehrimizi kariyer planları içerisine almalarını sağlamak ve sürdürülebilir İşbirlikleri geliştirmek istiyoruz.

İstihdamı artırmak adına, ‘’Sürdürülebilir İş Modelleri’’ üzerine çalışmalar planlayarak, İnovasyon- Yenilikçilik, Kapasite Artırım, Sanayi 4.0, yeni ödeme şekilleri ile ilgili ( kripto para birimleri, blockchain vb.) gerekli eğitimlerin verilmesini sağlayarak şehrimizde Girişimci Eko- Sistemi oluşumuna katkıda bulunmayı amaçlıyoruz” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.