Gündemİlçe Haberleri

Mustafa Göksel Anneleri Unutmadı

Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel Anneler Günü'nde Kadın Üyelerle Buluştu: 'Annelerimizin Sevgisi Her Şeyin Üstündedir

Mustafa Göksel Anneleri Unutmadı

Mustafa Goksel Anneleri Unutmadi 1
Mustafa Göksel Anneleri Unutmadı

Annelerin Hediyelerini Verdiler

Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel, Anneler Günü dolayısıyla Bigadiç AK Parti Kadın Kolları ve Bigadiç AK Parti Yönetim Kurulu Kadın Üyeleri ile bir araya geldi. Belediye Meclisi’nde yer alan kadın üyelerle birlikte gerçekleşen buluşmada, Başkan Göksel, annelerin özel gününü kutladı. Annelere ‘Anneler Günü” hediyelerini taktim etti.

Mustafa Goksel Anneleri Unutmadi 2
Mustafa Göksel Anneleri Unutmadı

“Annelerimizin sevgisi ve fedakarlığı her şeyin üstündedir”

Başkan Mustafa Göksel, yaptığı açıklamada, “Belediye Meclisimizde görev yapan değerli kadın üyelerimizle birlikte Anneler Günü’nü kutlamak bizim için ayrı bir mutluluk. Annelerimizin sevgisi ve fedakarlığı her şeyin üstündedir. Bu özel günde, onların kıymetini bir kez daha hatırlamak ve kendilerini önemli hissettirmek istedik. Bigadiç AK Parti Kadın Kolları ve Bigadiç AK Parti Yönetim Kurulu Kadın Üyeleri ile bir araya gelerek, Anneler Günü’nü birlikte kutladık. Tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Mustafa Goksel Anneleri Unutmadi 3

“Mutluluk ve huzur dolu bir Anneler Günü diliyorum”

Annelerin toplumun temel direği olduğunu vurgulayan Başkan Göksel, “Annelerimiz, fedakarlıkları ve sevgileriyle hayatımızın her alanında bizlere destek oluyorlar. Onların varlığı, yaşamımıza anlam katan en değerli hazine. Bu vesileyle, tüm annelerimize sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir Anneler Günü diliyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Bülten

Göksel 80 Mahalle İle Tek Tek İlgileniyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu