Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘Mutlu Aile’ seminerleri başlıyor

‘Mutlu Aile’ seminerleri başlıyor
27 Kasım 2014 - 0:17

Genel

Ailelerin daha bilinçli olarak çocuk yetiştirmesi, aile içi sorunlara bilimsel yaklaşım edinilmesi amacıyla Altıeylül Belediyesi bir dizi seminer düzenledi. Seminerlere katılanlara sertifika da verilecek.

Altıeylül Belediyesi Mutlu Aile Seminerleri düzenliyor. Hafta sonu başlayacak olan seminerler 21 Aralık günü sona erecek. Seminerlere katılan vatandaşlara sertifika verilecek. Eğitim seminerlerine kayıtlar 28 Kasım Cuma gününe kadar Altıeylül Belediyesi Beyaz Masa ve 444 06 09 iletişim hattı tarafından alınacak.

Program 29 Kasım Cumartesi 2014 günü Balkonuk Center’da saat 14.00’te Prof. Dr. Üstün Dökmen’in ‘Aile İçi Sosyal İletişim’ semineri ile başlayacak.

30 Kasım Pazar günü saat 14.00’te SMMMO Toplantı Salonu’nda Fatih Akbaba ‘Aile İçi İletişim’ konusuyla vatandaşlarla buluşacak.

6 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’te SMMMO Toplantı Salonu’nda Dr. Ahmet Maranki, ‘Ailede Sağlık’, 7 Aralık Pazar günü saat 14.00’te Balkonuk Center’da Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, ‘Din ve Aile’, 12 Aralık Cuma günü saat 17.00’de SMMMO Toplantı Salonu’nda Prof. Dr. Ramazan Arı, ‘Çocuğun Yaramazlığının Hedefleri ve Başetme Yolları’, 13 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’te SMMMO Toplantı Salonu’nda Doç. Dr. Erhan Afyoncu ‘Dünden Bugüne Aile’, 14 Aralık Pazar günü saat 14.00’te SMMMO Toplanı Salonu’nda Dr. Şaban Kızıldağ ‘Kişiler Arası İletişim’, 20 Aralık Cumartesi günü SMMMO Toplantı Salonu’nda saat 14.00’te Ömer Döngeloğlu ‘Çocuk Din ve Aile’, 21 Aralık Pazar günü Yrd. Doç. Dr. Mustafa Aytaç Özelçi ‘Ailede Hukuk’ konulu seminerler ile vatandaşları bilgilendirecekler. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.