Balıkesir Merhaba Gazetesi

Mutlu yıllar

Mutlu yıllar
31 Aralık 2014 - 0:04

Genel

Tüm insanların yeni yıldan beklentileri farklı farklıdır. Çocukların istekleri iyi bir karne, ödevden başarılı not alma, cep telefonu ya da beğendiği ayakkabının onun olmasıdır. Yani çocukların istekleri onlar gibi masumdur. Yetişkinlerden bazıları yeni yıldan başarı, para,  şans, sağlık ve aşk ister. Bu istekler kişiden kişiye değişir. Ancak mutlaka herkesin bir dileği, isteği vardır.

Yeni yılda insanlar bir araya gelir, eğlenceli vakitler geçirilir, birlikte yemekler yenir ve gece sonunda hediyeleşilir. Tam yeni yıla girmekle birlikte milli piyango çekilişi yapılır. Bazı evlerde de bunun heyecanı yaşanır. Sonuç olarak yeni yıla bu şekilde girilir.

Doğa Kolejinin minikleri de yeni yıl dileklerini Gazetemiz Büyükşehir Merhaba ile ilettiler.

ATA ÖZTÜRK: Ben yılbaşı geldiği zaman çok mutlu oluyorum. Her yer rengârenk oluyor. Bütün dükkânlar ışıl ışıl. Herkesin yeni yılı kutlu olsun.

BURAK ALP BOZOOK: Yeni yılda bütün çocukların diledikleri her şey olsun. İnsanlar üzülmesinler. Mutlu bir hayat yaşasınlar. Herkesin yeni yılı kutlu olsun.

CEYLİN AKTAŞ: Yeni yılda kar yağdı. Ben çok mutlu oldum. Ailemle beraber güzel bir gece geçireceğiz. Mutlu bir yıl olsun.

EYLÜL BUDAK: Ailemizle beraber mutlu bir yıl daha geçirmek istiyorum ve herkesin mutlu olmasını istiyorum.

MEHMET SARP HODOMAN: Çok heyecanlıyım. Yeni yıla gireceğimiz için. Bütün insanların mutlu olmasını diliyorum.

ŞULE AKTAŞ:

YAĞMUR KARACA: Yeni yıla gireceğimiz için mutluyum. Kar yağıyor o yüzden daha da mutluyum. Birde her yer ışıl ışıl. Ağaçlar süslenmiş rengarenk. İnsanlar mutlu. Yeni yılda 1 yaş daha büyüyeceğim. Mutlu bir yıl diliyorum hepimize.

ZEHRA KARADAĞ: Yeni yıl demek bir yaş daha büyümek demek. Çok güzel bir duygu. Her yer yeni bir yıla girmeye hazırlanıyor. Benim tek isteğim yeni yılda bütün insanların mutlu olması.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.