Balıkesir Merhaba Gazetesi

Müzik kutusundaki mutluluk

Müzik kutusundaki mutluluk
14 Ekim 2014 - 16:14

Genel

Müzik kutusundaki mutluluk

Köstebekgiller müzikli oyununu izleyen çocuklar hem müzik hem de arkadaşlıkların güzelliğini, sır tutmanın önemini, mutluluğu formülünü bulan Yoyo ve arkadaşlarının müzik kutusu macerasını izlediler.
Geçtiğimiz hafta içinde yapılan etkinliklerde sanat ve yaratıcılık alanında aktivitelere katılan Balıkesirli minikler izledikleri oyun ve kendilerine kattıkları hakkında mini yorumlarda bulundular.

ESER: Köstebekleri çok seviyorum. Hayvanları hep severim ama köstebekleri daha çok seviyorum. Oyunu çok
beğendim. Her gün izlemek isterim. Hem güldük hem de eğlendik.
FULİN: Oyunda en çok Süslü’yü beğendim. Tiyatro hep olmalı diye düşünüyorum. Bize de öğretsinler bizde oynayalım. Müzikli olması da çok güzel hem şarkı söyledik hem sordukları sorulara cevap verdik ama bizi
duydular mı anlamadım.
ÇİSEM: Köstebek’i çook seviyorum. Köstebek’i çooooook beğendim.:)
YİĞİT: Tiyatro oyunları Balıkesir’de her gün olsun televizyondan değil de canlı canlı izlemek daha güzel hem de daha çok güzel şeyler katıyor.
EDA: Tiyatroda oyunu sergileyen herkese teşekkür ederim. Hepsi çok güzeldi.Aklımda en çok cadı kaldı. Gözleri nasıl dönüyordu öyle.
MERVE: Rengârenkti sahne ve çok güzeldi. Müzik kutusunu göremedim. Müzik kutusunun kolu kırıkmış ama her şey düzeldi. Oyunun sonunda mutluluk vardı.
MAHMUT TAYRA: Yoyo’yu seviyorum. Benimde yoyom olsun isterim. Arkadaşlarımı da seviyorum. Ailemide seviyorum çünkü bunların içinde sevgi var müzik kutusunda olduğu gibi.
ÇAĞLA: Annemle izlemeye geldik. Birlikte izlemekten keyif aldım. Köstebekgilleri zaten seviyorum. Buradaki oyunda çok farklı geldi. Beklediğimize değdi.
HABER: SEVDA KAYGISIZ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.