Balıkesir Merhaba Gazetesi

NE ABD YE, KANLI KUŞAK, NE AB YE, PARALI UŞAK

NE ABD YE, KANLI KUŞAK, NE AB YE, PARALI UŞAK
16 Eylül 2014 - 10:36

Genel

Toplumları yozlaştırmak için karanlık güçler olmadık hengâmeyi yaymaya çalışmaktadırlar. Malum medyadaki, popçularla, rokçularla, dansçılarla ve değişik soysuzluklarla toplumu öz hasletlerinden uzaklaştırmak siyonizmin ekmek kapısıdır. Bütün bu oyunlar İsrail gizli ajan teşkilatı MOSSADIN dünyadaki birlik beraberlik duygularını yok etme için, gizlice ve sinsice uyguladığı eylemleridir. SİYON zihniyeti devletlerin güçlü, milletlerinde, bir inanç etrafında birleşerek, imanlı olmalarını istemezler. Devamlı nifak tohumları ile bir toplumu başıbozuk, saygısız, sevgisiz kişiler halinde görmek isterler. Yavaş yavaş, bizi öz benliğimizden, öz hasletlerimizden uzaklaştırmadılar mı? Bize hiç hissettirmeden, ağaçtaki kurt gibi içimizden sinsice yemeye çalışıyorlar ve başarılı da oluyorlar. Tarih boyu, onlara verdiğimiz hizmetleri ve gösterdiğimiz saygıyı unuttular. İkinci dünya savaşından sonra kaçıp geldikleri, İstanbul’u mekân tuttular. Bizden başka kucak açan ülke oldu mu? Onları, Hitler’in elinden biz kurtarmadık mı?

sait hoca köşe

TAHTA İÇİNDE YAŞAYAN KURT, O TAHTANIN MEYVE VERDİĞİ HALİ BİLİRMİ HİÇ?

Güçlenen toplumları, yaşantı ve ahlak tarzları ile yıkamayacağını anlayan MOSSAD hemen devreye gizli eğitimli ajanlarını sokmaktadır. İşte eski MOSSAD ajanı VİCTOR OSTROVSKY’in açıklamasına göre, MOSSADIN tüm dünyada yaklaşık 35 bin güvenli evi vardır. Bu evlerin 20 bini her zaman acil operasyonlarda kullanılır.15 bini de hazır bekletilir. Bu evler ve evlerdeki gizli ajanlar, dünyanın hangi ülkesinde olursa olsun, her an hazır ve her an eylemde bulunabilecek güçtedir. Kendileri görünmezler, amma, fikirleri ve eylemleri her an, her ortamda vardır ve topluluklar üzerinde etkindir.  Bu Mossat evlerinin görevi her zaman terör ve silahlı eylem değildir. Gerektiğinde bu yönteme başvurulur. Bu militanların ve evlerin en önemli görevleri, bulundukları toplumda, soysuzluk, ahlaksızlık, itimatsızlık ve Dinsizlik duygularını aşılayarak, toplumu yozlaştırmak ve kendi çıkarları uğruna her türlü şeytani fikri yaymaktır. Onların istediklerini, bizler farkına varmadan uygulamıyor muyuz?

Bizi tarih boyu öz hasletlerimizden, koparmak isteyen siyon, mason ve Yahudi zihniyetidir. Bunların ilk piri, Osmanlı padişahları tarafından1700lü yılların sonlarında,  idamı affedilen Sabatay SEVİdir. Zamanında bu zat isim değiştirip, Mehmet Aziz Efendi adıyla İzmir de birçok tarikat kurmuş, dönme bir yahudidir.  Osmanlının son dönemlerinden bu yana Türkiye’mizdeki DÖNMELERİ ve oynadıkları oyunları, bir dahaki yazımda, uzun uzun anlatacağım. Sizlerde şaşırıp:

    VAHhhh ülkeme VAHhhh, kimler neymiş, neler yapmışlar ve halada, bunlar mı diye şaşıracaksınız.)  

Milletimiz bu oyuncuların ustabaşlarını ve yerli piyonlarını yakalamıştır. Çırpınıp celallenmeleri boşunadır. Artık CIA ve MOSSADIN takipçisi, topçu, Rus milyarderi Yahudi Abramovich’lerin, Grand’ların, Kamhi’lerin, Mıgırdıç’ların, Garih’lerin, Kapani’lerin, Avram’ların, Yalman’ların, Manukyan’ların ipliği pazara çıkmıştır. Her gün yeni bir şeytani oyunla, ülkemiz üzerinde karanlık planlar kuran ve her gün yeni bir fesat çıbanı yaratmak isteyen şarlatanlara ve yerli piyonlara cevabımız var.

HAYIR… CAMBAZA BAKMAYACAĞIZ ARTIK.

Yıllarca, cambaza bak, cambaza bak diye diye, toplumları hep dolandırdınız. (cambaza bak, cambaza bak hikâyesini, bilirsiniz herhalde.) Ülkemiz insanları, sizi ve avenenizi iyi belledi. Yıllarca bu necip millete yutturduğunuz, tuzaklarınızı, kapanlarınızı, kumpaslarınızı, yalanlarınızı, iftiralarınızı tanıdı. Size inanmıyor ve güvenmiyor artık. Boyanızın rengi ve oyanızın şekli meydana çıktı.

Dereye attığınız taş, ürküttüğünüz kurbağaya deymiyor.

Devlet olarak, toplum olarak ve birey olarak:

Ne İSRAİLE keskin bıçak,

Ne ABD’YE kanlı kuşak,

Ne de AB’YE paralı uşak olmayacağız. Yeni TÜRKİYE bu yoldadır.

 Mişon, siyon, mason, salamon, morris, ohannes, monşer, kapani, Şamanist, satanist, Sabutay ve her türlü karabet kulüp mensuplarının yaşadığı özgürlük kadar, bu Müslüman ülke insanının da, istediği gibi yaşama hakkı ve hürriyeti yok mu? Kendi öz vatanımızda, garip ve boynu bükük mü yaşayacağız. Yeni Türkiye’de yeni anlayışlara biz sahip çıkacağız. Siyonizim zihniyetinden beslenen tefeci ülkeler, siz kendi içinizdeki   esrarkeşlere, tinercilere, sübyancılara, maymunculara, eş cinsellere, pornoculara, dazlaklara, kovboylara, paryalara, haber anlatın. HAYDİ YALLAHhhh.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.