EtkinlikGündemİlçe Haberleri

Oda Orkestrası Konseri Ayvalık’ta

Ayvalık'ta müzik dolu bir akşam için geri sayım başladı! Sebahat Cihan Şişman Güzel Sanatlar Lisesi unutulmaz bir performans sergilemeye hazırlanıyor!

Oda Orkestrası Konseri Ayvalık’ta

Ayvalık Belediyesi, sanatseverleri unutulmaz bir müzik gecesine davet ediyor. Ayvalık Sebahat Cihan Şişman Güzel Sanatlar Lisesi Oda Orkestrası, Şef Çağrı Çalışır’ın yönetiminde muhteşem bir konserle sahne alacak. 4 Haziran Salı günü saat 20.00’de Vural Sineması Nejat Uygur Sahnesi’nde gerçekleştirilecek bu etkinlikte Ayvalık’taki müzikseverler, klasik müziğin dünyasında bir yolculuğa çıkacak.

Oda Orkestrası Konseri Ayvalık’ta
Orkestra Üyeleri

Ayvalık Sebahat Cihan Şişman Güzel Sanatlar Lisesi, sanat etkinliklerine devam ediyor. Oda Orkestrası, klasik müziğin seçkin eserlerini ustalıkla yorumlayarak izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Şef Çağrı Çalışır’ın önderliğinde gerçekleşecek olan bu özel konser, Ayvalık’ın kültürel hayatına da önemli bir katkı sağlayacak. Müziğin evrensel diliyle bir araya gelecek olan Ayvalık halkı, bu etkinlikte hem öğrencilerin başarısını destekleyecek hem de klasik müziğin tadını çıkaracak.

Ayvalık Belediyesi, bu anlamlı geceye tüm halkımızı davet ediyor. Sanatseverler, 4 Haziran Salı günü saat 20.00’de Vural Sineması Nejat Uygur Sahnesi’nde buluşarak bu müzik şölenine ortak olabilirler.

Oda Orkestrası Konseri Ayvalık’ta
Eser Listesi

 

Haber: Bülten

Gençlik Kampları Yeni Misafirlerini Bekliyor. Son Başvuru 7 Haziran

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu