Balıkesir Merhaba Gazetesi

Öğrenciler yazarla buluştu

Öğrenciler yazarla buluştu
09 Nisan 2015 - 0:02

Genel

Ali Şuuri İlkokulu öğrencileri, kitaplarını okudukları yazar Yasemin Özer’le buluşmanın heyecanını yaşadı. Özer, minik okuyucularına kitaplarını imzaladı.

Ali Şuuri İlkokulu öğrencileri, ilk defa bir imza gününe katılmanın ve kitaplarını okudukları yazarla buluşmanın heyecanını yaşadı.Balıkesirli çocuk kitapları yazarı Yasemin Özer, okulda düzenlenen imza gününde minik okuyucularına  kitaplarını imzaladı.

Kütüphane Haftası kapsamında düzenlenen etkinlikte öğrenciler, büyük bir heyecanla kitaplarını imzalattılar, yazar Yasemin Özer’le sohbet ettiler.

‘ÇOCUKLAR İÇİN YAZMAK İSTEDİM’

Yapı Kredi Kültür Sanat Yayınları’ndan çıkan iki çocuk kitabı bulunan Özer, imza günü sohbetinde; kendisinin de bir kızı ve bir oğlu olduğunu, onların da Ali Şuuri İlkokulu’ndan mezun olduğunu anlattı.

Yasemin Özer, “Çocuklarım dünyaya geldikten sonra onlar için ve bütün çocuklar için faydalı bir şeyler yapmak istedim ve hikâyeler yazmaya başladım. Bugün burada bu etkinliği düzenleyen okul yönetimine, okul aile birliğine ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayınlarının bölge temsilcisi Bandırma Ozan Sanat Evi’ne; sayın Rahmi Akdaş’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

İmza gününde; Kütüphane Haftası dolayısıyla düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere de ödülleri verildi.

HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.