Balıkesir Merhaba Gazetesi

Öğrencilerle sohbet etti

Öğrencilerle sohbet etti
15 Aralık 2014 - 0:02

Genel

YURTKUR’da kalan kız öğrencilerle sohbet eden Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, öğrencilerin mutluluğu için çalıştıklarını söyledi.

Balıkesir Üniversitesi(BAÜ) Dursunbey Meslek Yüksek Okulu(MYD) öğrencileri ile bir söyleşi gerçekleştiren Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, öğrencilerin sorunlarını dinledi. Başkan Ramazan Bahçavan Dursunbey MYO’da öğrenimlerini sürdüren ve YURTKUR’un yurdunda konaklayan kız öğrencilerle yaptığı sohbette ğrencilerin Dursunbey ile ilgili sorunlarını ve önerilerini dinledi. “Dursunbey’de öğrenim gören öğrencilerin mutlu bir şekilde mezun olmaları için uğraşacaklarını” belirten Bahçavan, öğrencilerden Dursunbey ile ilgili görüş ve önerilerini aldı. Bahçavan her kesimden vatandaşın görüş ve önerilerine açık olduklarını vurguladı.

Kız öğrenciler Balıkesir-Dursunbey arasında sefer yapan otobüslerin fiyatlarını çok yüksek bulduklarını;  kendilerine yapılan öğrenci indiriminin  artırılmasını istediler. Ayrıca Meslek yüksek okulunda kantinin bulunmadığını belirten öğrenciler, Başkandan yeni bir kantin için destek istedi. Balkonlarına gölgelik, Havuz fiyatları, Kamp yapma ve yol desteği, TV programlarına katılma, Banka ATM’si gibi birçok konuda başkana sorunlarını ileten öğrenciler bu konularda Başkan Bahçavan’ın kendilerine yardımcı olmasını istediler.Taleplerin bir çoğuna olumlu bakan Başkan Bahçavan, not ettirdiği başlıklar altında YURTKUR öğrencilerinin taleplerini değerlendireceklerini söyledi. Yaklaşık bir saat süren oturumun ardından Başkan Bahçavan, programın organizesini yapan YURTKUR müdiresi Hülya Düner’e teşekkür etti.  HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.