Balıkesir Merhaba Gazetesi

ÖĞRETMENLERDEN BAŞKANA ZİYARET 

ÖĞRETMENLERDEN BAŞKANA ZİYARET 
22 Kasım 2014 - 0:15

Genel

İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz Beraberinde Okul Müdürleri İle Birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’u Makamında Ziyaret Etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, makamında kabul ettiği İl Milli Eğitim Müdürlüğü heyetindeki müdür ve yardımcılarının nezdinde kutsal bir meslek olan öğretmenlik mesleğini yapan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladı. Heyet adına Zafer İlköğretim Okulu rehber öğretmeni Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’a çiçek takdim etti.Zi,yarette Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur,un 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Balıkesir eğitim camiasında görev yapan öğretmenler için özel bir akşam yemeği vereceği yinelendi.

Tüm öğretmenlerin kendileri için düzenlenecek olan yemeğe aileleriyle birlikte katılabilecekleri hatırlatıldı. Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Cengiz, beraberinde bazı okul müdürleri ve yardımcıları ile Halk Eğitim Merkezi Müdürü ve Öğretmenevi müdürü ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur’u makamında ziyaret ederek öğretmenler günü için düzenlenecek yemek içinde teşekkür ettiler. HABER MERKEZİ

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.