Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘Öğütleri yol gösterici’

‘Öğütleri yol gösterici’
21 Nisan 2015 - 0:04

Genel

MÜSİAD Balıkesir Şubesi Başkanı Harun Ertaş, Kutlu Doğum Haftası sebebiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Ertaş mesajında Peygamber efendimizin öğütlerinin yol gösterici olduğunu belirterek: “Peygamberimizin izinde, birlikte ve kardeşçe yaşamanın erdemini, bereketini ve ahlakını gönüllere nakşetmekten geçmektedir” dedi.
“İslam dininin çağlar üstü ve evrensel mesajını bizlere ulaştıran, insanlığa lütuf, rahmet ve güzel ahlak timsali olarak gönderilen Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerinin kutlandığı Kutlu Doğum Haftası’nı idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz” diyen Başkan Ertaş, mesajında “Peygamber Efendimizi hakkıyla anmamıza, insanlığa vermek istediği kutsal mesajları tam ve doğru bir şekilde anlamamıza ve idrak etmemize vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.
Başkan Ertaş, “Peygamberimizin güzel ahlakını ve insanlığa ulaştırdığı kutsal mesajını hakkıyla idrak ve hayatımızın her alanında tatbik edebilmek temennisiyle Tüm inananların Kutlu Doğum Haftasını tebrik eder, bereketler, hayırlar getirmesini temenni ederim” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.