Balıkesir Merhaba Gazetesi

Olimpiyatlarda da temsil edilmeliyiz

Olimpiyatlarda da temsil edilmeliyiz
13 Şubat 2015 - 0:01

Genel

Yeni kurulan KGS Kulübü yönetimi, İl Gençlik Spor Müdürü İlhan Aslan’a ‘10 numaralı’ forma hediye etti. Aslan,  kulübün önüne büyük bir hedef koyarak, “Olimpiyatlara sporcu yetiştirmeliyiz” dedi.

Karesi Gençlik ve Spor Kulübü (GSK) yöneticileri, Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan’ı ziyaret etti. KGS Kulübü Başkanı Ahmet Ayan, Müdür İlhan Aslan’a arka yüzünde ’10 numara  İlhan Aslan’  yazan, ön yüzünde ise Karesi Spor’un logosu olan kulübün formasını ve rozetini hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdürü İlhan Aslan, Karesi Gençlik ve Spor Kulübü’ne destek vermeye hazır olduklarını, kulübün çalışmaları ile çocukların daha iyi yetişeceğini, onlara sahip çıkılacağını söyledi. Aslan kulübün önüne büyük bir hedef de koyarak, “Olimpiyatlara da sporcu yetiştirmeliyiz” dedi.

Aslan, “Karesi Spor Kulübü’nün ekip ve sporcu anlamında kendini geliştirdiğini görüyoruz. Karesi Spor’un kurulması bizim avantajımıza oldu. Büyükşehir Spor Kulübü, Altıeylül Spor Kulübü ve Karesi Spor Kulüpleri sayesinde ilimizde sporcu sayımız çok artacak. İl Müdürlüğümüz bünyesinde 36 branşta lisanslı 70 bin sporcumuz var artık bu sayı sizlerin de destekleriyle 3 katına çıkması gerekiyor. Yarışmalarda kürsüye çıkan çocuklarımız Karesi Spor Kulübü’nün adını duyurmalı ve çalışmalarımızı ciddi bir şekilde yürütüp çocuklarımızı olimpiyatlara da göndermeliyiz” dedi.

İl Gençlik Spor Müdürü İlhan Aslan’ı ziyarete; Karesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ayan, Kulüp Başkan Yardımcısı Mahmut Savaş, Kulüp Sekreteri Levent Mertoğlu, Sayman Kadir Memiş, yönetim Kurulu Üyesi Hakan Arda ve Kulüp Müdürü Yahya Akduman katıldı. HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.