Balıkesir Merhaba Gazetesi

OLMADI İŞTE

OLMADI İŞTE
30 Eylül 2014 - 0:07

Genel

06

 

Amerika’nın kovboyları eskiden orta doğuya, kıtalar ötesinden gelirler, yakar yıkar geri giderlerdi. Şimdi bir basamak sonraki B planlarını uygulamaya koymak istiyorlar. Onların işi gücü, plan, kapan, yalan dolan. Uçak gemisiyle, tankıyla, topuyla, ordusuyla kıtalar ötesinden gelmek, hem masraflı, hem riskli oluyor. Onun için şimdi yine müslümanla müslümanı savaştırma yollarını arıyorlar. Önce İŞİD denilen bir belayı orta doğunun tam göbeğinde oluşturup rastgele sağa sola saldırtıyorlar. Sonrada bu terör yuvasını kurutmak için Müslüman ülkelere görev vermek istiyorlar. Çiviyi çiviye söktürmek buna denir işte.

Türkiye olarak önce bizi bu belanın içine sokmak istediler. Yüz vermedik. Biz bu coğrafyada yaşıyoruz ve her olup biteni bizzat takip ediyoruz. Siz kendiniz gidin oralarda ne haltınız varsa kendiniz halledin dedik. Şimdi ne oldu da biraz yumuşadık anlamak mümkün değil.

Siyonist zihniyetlerin kurduğu tuzaklara önce rest çek, sonrada bu ateş çemberi içine girmem amma, girenlere köprü olurum de.

OLMADI İŞTE.

Biz Türkiye olarak ayni coğrafyada yaşayan ve ayni dine inanan toplumlarız. Ne terör örgütlerine, nede bu suni terör savaşını kuranlara itibar etmemeliyiz.

İngilizlerin orta doğuda kurduğu yüz yıllık planları, yirmişer yıllık bölümler halinde tahakkuk etmeye başladığını bile bile, ayni coğrafyadaki insanlarla karşı karşıya gelmek akıl karı mı?

Bu ne yaman bir çelişki?

Siyonizm’in resmi temsilcisi İsrail de köşesine çekilmiş, keyif purosunu tüttürerek olanları seyrediyor. Yahudi paşa, haydi sende gel askerlerinle beraber bu kanı durduralım diyen yok. Çünkü terörü kuranda o. Durdurun bu kavgayı diyerek Müslümanları kavga içinde yeni kavgalara sokanda o. Ne güzel kurgulamışlar senaryoyu.

Kovboyların oyun içindeki oyununu mu ararsın, İngiliz conisinin kalleşliklerini mi ararsın, Almanya kartolozunun esrarkeşlerini mi ararsın. Vatikan tilkilerinin kurnazlıkların mı ararsın.

ORTA DOĞUDAKİ PİSLİK DİZ BOYU.

Biri kan kusturuyor, biri leğen tutuyor.

Biri durun diyor. Biri VURUN diyor.

Biri İŞİDİ gönderiyor, biri bomba gönderiyor.

Hep danışıklı dövüş.

Emir hep İsrail’den çıkıyor. 1948 yılında resmen kurulan İsrail, orta doğunun bağrına bir hançer gibi saplanıla dan beri, orta doğuda kan ve gözyaşı hiç durmuyor.

A planı tutmaz ise B planına geçiyorlar. Plan ve yalan biter mi?

Bütün dünyadaki para ve petrol ağalarının kurduğu tuzak içine biz girmemeliyiz. Veya müslümanım diyen coğrafyadaki insanların üzerine atılacak bombalara köprü olmamalıyız.

Ülkemizdeki hava üslerini şartlar ve imkânlar ne olursa olsun kullandırmamalıyız.

Yok, efendim şöyle olursa, böyle olursa incirlik açılabilirmiş.

Her oyunda olduğu gibi, bu İŞİD oyununun sonunda kazanan kim?

Amerika’nın petrol ağaları ve İsrail’in silah tüccarları.

Qlmadı, olmadı, olmadı işte.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.