Balıkesir Merhaba Gazetesi

Önce ziyaret sonra mazbata

Önce ziyaret sonra mazbata
10 Kasım 2015 - 0:12

Genel

1 Kasım seçimlerinde Meclis’e giren Ak Parti Balıkesir Milletvekilleri mazbatalarını almaya gitmeden önce Başkan Uğur’u ziyaret edip, mazbata almaya birlikte gittiler.

1 Kasım seçimlerinde AK Parti’den milletvekili seçilen Balıkesir Milletvekilleri, mazbatalarını almaya gitmeden önce Büyükşehir Belediye Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret ettiler. İl Başkanı Dinçer Orkan ve teşkilat mensupları ile ilçe başkanları ve belediye başkanlarının da hazır bulunduğu ziyaret ve toplantıda seçim sonuçlarının mutluluğu paylaşılırken, bundan sonra hizmetlerin halkla buluşturulmaya devam edeceği vurgulandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, makamdaki kabulün ardından milletvekilleriyle birlikte Karesi Toplantı Salonu’nda parti teşkilatıyla bir araya geldi. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirip teşekkür eden Başkan Uğur, “Büyükşehir’e hoş geldiniz” dedi.

Toplantı sonrasında; Milletvekilleri Mahmut Poyrazlı, Sema Kırcı, Ali Aydınlıoğlu, Kasım Bostan, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’la birlikte Adalet Sarayı’na giderek İl Seçim Kurulu Başkanı Kemal Yıldırım’dan mazbatalarını aldılar. Semra Aman Akyürek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.