Balıkesir Merhaba Gazetesi

Önder Güven yeniden Başkan

Önder Güven yeniden Başkan
13 Kasım 2014 - 0:14

Genel

AK Parti Havran İlçe Kongresi’nde Önder Güven yeniden başkan seçildi.
ÖNCEKİ gün Havran Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen kongreye AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Ataş ile Balıkesir Milletvekili Ali Aydınoğlu’nun yanısıra Belediye Başkanı Emin Ersoy ve çok sayıda davetli katıldı.
Önder Güven, kongrede yaptığı konuşmada partisinin bir neferi olarak hizmet etmeye devam etmek istediğini kaydederek “İlçemize hizmet seferberliğimiz sürüyor. Havran kabuğunu kırdı. AK Parti iktidarı ile tüm ülkede olduğu gibi ilimizde ve ilçemizde de hizmetlerin devam ettiği bir dönemde yeniden aday olarak bu hizmet zincirinin içerisinde olmak benim için heyecan ve gurur verici bir durumdur. Bu konuda bana destek veren gönüldaşlarıma şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.
Konrgerey katılan AK Parti Balıkesir İl başkanı Mahmut Poyrazlı ise Havran’daki kongre sürecinin Balıkesir’e ve ülkeye hayırlı olmasını dileyerek partilerinin hizmetlerine devam edeceğini ifade etti.
Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071’e koştuğunu söyleyen Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ise kongrelerin partilerin bayramı olduğunu, tek listelerin birlik ve beraberliğin sağlanmasında önemli olduğuna değinerek Havran’ın kendisine yakışır bir şekilde birlik vurgusu ile kongreye tek liste ile gittiğnii kaydetti. Belediye Başkanı Ersoy ise ilçeyi çağ atlatacak projeler yapmaya devam edeceklerini söylediği konuşmasında AK Parti İlçe Başkanı seçilen Erdal Önder’e başarı dileklerinde bulundu.
Önder’in yönetim kurulu listesinde Selim Çakır, Volkan Erkan, Mustafa Uçalak, İbrahim Tığlı, Ahmet Ceylan, Mehmet Alan, Mehmet Önder, Mustafa Bozdemir, Ahmet Can, Murat Hançer, Nadir Aydemir, Taner Vardar, İbrahim Yalın, Mehmet Çakır, Yüksel Akbaş, AHmet Tuluy, Rukiye Sarı ve Sibel Eskizeybek yer aldı.HABER: DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.