Balıkesir Merhaba Gazetesi

ÖNDER’den Canbey’e ziyaret

ÖNDER’den Canbey’e ziyaret
03 Haziran 2015 - 9:01

Genel

İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği (ÖNDER) Genel Başkanı Hüseyin Korkut yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Balıkesir’e gelerek Milletvekili adayı Canbey’i ziyaret etti.

İmam Hatip Okulları Mezunları ve Mensupları Derneği (ÖNDER) Genel Başkanı Hüseyin Korkut, aynı zamanda ÖNDER Genel Sekreteri olan AK Parti Balıkesir Milletvekili Mustafa Canbey’i ziyaret etti. Balıkesir’de seçim çalışmaları yürüten Mustafa Canbey’e başarı dileklerini ileten Korkut ve beraberindekiler, Balıkesir ziyaretinde Vali Mustafa Yaman’la da bir araya gelme fırsatı buldular. İvrindi Akçalören’de gerçekleşen Geleneksel Yağlı güreşlerini izleyen ÖNDER yönetimi Balıkesir’den ayrıldı. Canbey mensubu olduğu derneğin genel başkan ve yönetiminin kendisine desteklerden dolayı teşekkür etti.
ÖNDER Genel Başkanı Hüseyin Korkut’a Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Tosun, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Karakuş, Mali İşler Başkanı Abdullah Yılmaztürk, Eğitim Başkanı Raif Nas ve Mehmet Sönmez eşlik etti. HABER MERKEZİ 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.