Balıkesir Merhaba Gazetesi

ONLAR KONUŞUR BİZ YAPARIZ

ONLAR KONUŞUR BİZ YAPARIZ
09 Mayıs 2015 - 7:42

Genel

Ak Parti Milletvekili Adayı Mahmut Poyrazlı, Ak Parti her seçimde bizim gibi bu memleketin öz be öz evlatlarına bu milletin derdi ile dertlenerek sahip çıkmıştır.’ dedi. Milletvekili Adayı Poyrazlı 2001 yılından bu yana partimizin içinde siyasete başladım. Hizmet etmenin gayretindeyim. Bu yola şimdiki Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’la birlikte çıktık. Partinin çeşitli kademelerinde görev yaptık. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun onayı ile de milletvekili adayı olduk. İnsanlarımızın bizim için ayrı bir önemi var.’ şeklinde konuştu.
İMKAN VE GÜÇ HİZMET İÇİN VAR
AK Parti iktidarı ile büyük mesafe alındı. Şu an Ortadoğu değil Avrupa’da ki imrenerek baktığımız ülkelerin dahi gıpta ile baktığı bir duruma geldik. Bu işin ileriye gitmesi ve yapılan hizmetlerin daha da artması için Ak Parti hükumetlerine ihtiyaç var. Onlar konuşur biz yaparız dedik. İmkan ve gücümüzü Hizmet için kullanmaya sizler için kullanmaya devam edeceğiz.
İKTİDAR NİYETİ DEĞİL KOLTUK GİTMESİN DERDİNDELER
Ak Parti’nin yaptığı yatırımlara dikkat çeken Milletvekili Adayı Poyrazlı, sağlık yatırımlarında yeni açılışların olacağını belirtti. Balıkesir’de yapmaya başladığımız şehir hastanesi yatırımları için 250 milyon lira yatırım alıyor ve harcıyoruz.7 Haziranda atıp tutanlar var. Memleketin yabancıları değiller ama 57’nci hükumetin ortaklarından biride MHP Bahçeli idi. İktidarda iken bunları neden yapmadınız. CHP Genel Başkanı da yabancı değil ama kendini hesap uzmanı olarak lanse etmeye çalışan birisi. SSK Genel Müdürlüğü zamanında SSK Hastanelerinde çekilenleri daha vatandaş unutmadı. İktidar olma niyetleri de yok. Sadece oy arttırıp genel başkanlık koltuğunu koruyabilir miyiz diye düşünen ve onun içinde dertlenen insanlar. Türkiye bu noktada ise bugün 12 sene öncesine göre iyi bir konuma geldi ise bu Ak Kadroların sayesindedir.  SEMRA AMAN AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GÜNLÜK HABER AKIŞI
ABD’de Salgın Alarmı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Pirus Zaferi Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Aşkın Bilimsel Belirtileri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kediler neden hırlar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Geleneksel Türk Mutfağı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
6’lı Masa Toplanıyor
GÜNLÜK HABER AKIŞI
YSK Başkanı Seçim Belli Oldu

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.