EtkinlikGündemİlçe Haberleri

Ören Meydanı’nda Sanat ve Tasarım Rüzgarı Esti

Öğrencilerin yıl boyunca hazırladığı projeler, Ören Meydanı'nda ziyaretçilerle buluştu.

Ören Meydanı’nda Sanat ve Tasarım Rüzgarı Esti

Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında, 21-22 Mayıs tarihlerinde Ören Meydanı’nda göz kamaştırıcı bir sergi düzenledi. Görsel sanatlar, teknoloji ve tasarımın buluştuğu bu etkinlik, ziyaretçileri adeta büyüledi.

Yıl boyunca okullar ve çeşitli kurumlar tarafından büyük bir özveriyle hazırlanan eserlerin yer aldığı serginin açılışında, Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Bülent Akmeşe ve İzzettin Zengin ile Ören Mahallesi Muhtarı İlker Kurt da hazır bulundu.

Ören Meydanı'Nda Sanat Ve Tasarım Rüzgarı Esti
Ören/Burhaniye

El sanatları ve resimlerin yanı sıra, öğrencilerin yenilikçi projeleri de sergide büyük ilgi gördü. Özellikle teknoloji ve tasarım alanındaki çalışmalar, ziyaretçilerden tam not aldı. Burhaniye’nin kültürel ve eğitim hayatına önemli bir katkı sağlayan bu etkinlik, sanat ve teknolojinin mükemmel uyumunu gözler önüne serdi.

Sergiyi ziyaret edenler, gençlerin yaratıcılığını ve yeteneklerini hayranlıkla izlerken, Burhaniye’nin geleceğine olan umutlarını da tazelediler. Ören Meydanı’nda gerçekleşen bu renkli ve ilham verici etkinlik, büyük beğeni topladı ve ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

 

Haber: Bülten

Balıkesir’de Görenleri Hayrete Düşüren Adam!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu