Balıkesir Merhaba Gazetesi

Orta hakeme saldırıyı kınadılar

Orta hakeme saldırıyı kınadılar
06 Ocak 2015 - 0:01

Genel

Pazar günü Ayvalık’ta oynanan Sakaryaspor-Hamdebeykayaspor müsabakasında orta hakem Hüseyin Kocadağlı’ya fiili saldırı yapanlara dernekten kınama geldi.

FAAL Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Balıkesir Şube Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada haftasonu Ayvalık Stadı’nda oynanan müsabakada istediği sonucu alamayan fanatiklerin maçın orta hakemi Hüseyin Kocadağlı’ya saldırısı kınandı. Dernek, yaptığı yazılı açıklamada Fair Play ruhunun göz ardı edildiğini belirterek ” Saha içinde bekledikleri sonucu alamayan fanatik ruhlu, sporun asıl amacının dostluk, centilmenlik ve Fair-Play olduğunu göz ardı eden bu ve benzeri kişilerin tutum ve eylemleri bundan önce olduğu gibi, bugün ve bundan sonra da Türk Sporuna derin yaralar açmaya ve büyük zararlar vermeye devam edecektir.

Türk Futbol Hakem, Gözlemci ve Mentör Camiası olarak; hakem arkadaşlarımızın saha içinde verdiği kararlarına karşı yapılan insanlık dışı bu saldırıları nefretle kınıyor, ilgili kişiler hakkında tüm hukuki işlemlerin titizlikle yürütüleceğini ifade ediyor, hakem arkadaşımız Hüseyin KOCADAĞLI’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz” denildi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.