Balıkesir Merhaba Gazetesi

OTO ADNAN ÖZEL SERVİSLE ARAÇLAR GÜVENDE

OTO ADNAN ÖZEL SERVİSLE ARAÇLAR GÜVENDE
03 Kasım 2014 - 0:16

Genel

 Söz Sanayide, Sanayinin sesi olan işletmecilerimizle devam ediyor. Adnan Oto İşletmecisi Adnan Tor, eski sanayi şartlarından günümüzdeki sanayi şartlarına kadar geçen zamanda koşullar ve sanayide değişim, gelişim sürecini değerlendirdi. 

*   Araçların her türlü arıza tespit cihazları ile bakım ve onarımlarına kadar geniş hizmet ağı ile yeni sanayi sitesi 12 Ekim caddesinde hizmet vermekteyiz diyen Tor, 12 yaşlarında işe başladım. Senelerin tecrübesini işime yansıtıyorum’ dedi.

MÜŞTERİLER ONU VOLKSWAGENCİ ADNAN OLARAK TANIYOR

Sanayide Wosvagenci Adnan olarak tanınan işletmeci Adnan Tor ‘ özel servis işini en güzel şekilde yapmaya çalışıyoruz. Samet ve Serhat oğullarım ve meslektaşlarımızla birlikte birlik ve beraberlik içinde mesleğimizi yapıyor olmanın gururu içindeyiz. ‘dedi. Tor,İşyerimiz sigortalı, araçlarımız güvende diyerek müşterilerin ferah bir ortama araçlarını bırakmalarının güven verdiğini ve işi tecrübeyle buluşturmanın memnuniyete dönüşümünü anlattı.

Sanayide işletmecilik yapan Adnan Tor, iki oğlu ile birlikte işlettiği mekanında müşterilere güvenli araçları teslim etmenin haklı gururunu yaşıyor. Sürücülerin araç bakımlarını önemsemelerini isteyen Tor hem araç sürücüleri hem de yolcuların güvenliği için önce sağlık nasıl diyorsak yola çıkmadan önce araçlarımız içinde önce bakım diyoruz’ dedi. Eski sanayi ve yeni sanayi çalışmalarının kıyaslamalarını yapan Tor eski ve yeni arasındaki değişimin büyük fark yarattığını söyledi. Yeni teknoloji ile birlikte modern araç arıza tespit cihazları ve araçların bakım onarımlarının da değişime ayak uydurarak kalite ve hız kazandığını belirtti. Araçların her türlü arıza tespit cihazları ile bakım ve onarımlarına kadar geniş hizmet ağı ile yeni sanayi sitesi 12 Ekim caddesinde hizmet vermekteyiz diyen Tor, 12 yaşlarında işe başladım. Senelerin tecrübesini işime yansıtıyorum’ dedi.

Yağmurda çamurda çalıştığımız dönemler oldu diyerek sözlerini sürdüren Tor, o zamanki şartlarla şimdiki şartlar çok değişti. Mekânlarımız dardı. Müşterilerimiz şimdi mekânımızı görünce gönül rahatlığı ile ferah ortama bıraktıkları için araçlarını güvende hissediyorlar. Benimle birlikte her iki oğlumda iş yapmaktan çok kaliteli iş çıkarmanın peşinde oldu. Sanat okulunda motor bölümünü bitirdiler. İşimizi kalitemiz kalitemizi müşterimiz bildik.’ İfadelerini kullandı.

 ADNAN TOR DİYOR Kİ;

Bilgi ve  deneyimlerimiz, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmalarımızla memnun ve sadık müşteri kitlesi yaratmak, sektörümüzde, bulunduğumuz çevre ve topluma sürekli değer katmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin, yaşam boyu hayallerini şekillendiren ve ihtiyaçlarını zevke dönüştüren ulaşım ürünleri ve hizmetlerinin yedek parçalarla da bir nevi sağlayıcısı olmak, müşterilerimizin fiyat, kalite ve süre beklentilerine, kesintisiz ve sürekli gelişen bir kalite yönetim sistemiyle, optimum kalite ve tam zamanında teslimatı sağlayarak cevap verebilmenin mutluluğunu taşıyoruz.HABER:SEMRA AMAN AKYÜREK FOTO:MUSTAFA TETİK

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.