Balıkesir Merhaba Gazetesi

Otomasyon Sistemi İle Takip Bir İlk Olacak

20 Kasım 2019 - 10:40

Pekçok ilçede müjde olarak doğalgaz hattının ilçeye geleceği haberleri sonrasında İvrindi ilçesi de bu müjdeden nasibini aldı.

Büyük ölçüde doğalgaz hatlarının döşeme işlemleri gerçekleştirilirken tamamının önümüzdeki yaz döneminde bitirileceği belirtildi. İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz ilçedeki doğalgaz çalışması ile ilgili olarak şöyle konuştu: “ Doğalgaz konusunda da çalışmalarımız var. Tecrübe ile sabit yapılan ilçelerde var. Balıkesir üzerinden körfeze doğru giden doğalgaz hat borusu İvrindi’nin bir kilometre yakınından geçti. Bizim Yağlılar mahallemizde İvrindi-Bedrettin-Yedieylül mahallelerinden geçen bir hattı var. Benden önceki dönemde de talep edilmiş ara istasyon yerleştirildi ve doğalgaz çalışmaları bizde başladı. Şuan içinde hızlı bir şekilde ilerliyor. Doğalgaz yetkilileri le görüşmeler yaptık. İlçemizin üçte birine doğalgaz bağlanmak üzere. Hat döşeme işlemleri devam ediyor. Abone olmak isteyenlerde, gidip aksa doğalgazdan abonelik işlemlerini yaptırıyorlar. Bir ay sonra doğalgaz kullanılır hale gelecek. Kalan kısımlarda önümüzdeki yaz döneminde tamamlanacağını yetkililer bize bildirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/merhaba/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.