MagazinGündem

Oyuncu Arda Kural Son Halini Paylaştı! Yüzlerce Yorum Geldi

Bir dönem psikolojik sorunlar yaşayan ve sıkıntılı günler geçiren ünlü oyuncu Arda Kural, hastalandığı dönemde aldığı kilolarla dikkat çekmişti. Ancak şimdilerde eski formuna kavuşmak için yoğun bir çaba içinde olduğunu gösteren Kural, son halini takipçileriyle paylaştı.

Oyuncu Arda Kural Son Halini Paylaştı! Yüzlerce Yorum Geldi

Oyuncu Arda Kural Son Hali Paylasti Yuzlerce Yorum Geldi 1
Oyuncu Arda Kural Son Halini Paylaştı! Yüzlerce Yorum Geldi

Uzun Süre Tedavi Gördü

Kariyerine ilk adımını Kral TV’de VJ olarak atan ve daha sonra gençlik dizileriyle televizyon ekranlarında tanınan Arda Kural, uzun bir süre psikoz teşhisiyle mücadele etmiş ve 20 gün boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde tedavi görmüştü. Ancak zorlu geçen bu sürecin ardından sağlığına kavuşan Kural, yeniden formunu düzeltmek için kararlı bir şekilde çalıştı.

Oyuncu Arda Kural Son Hali Paylasti Yuzlerce Yorum Geldi 2

Son Paylaşımına Bir Çok Yorum Geldi

90’ların başında “Yerli Leonardo DiCaprio” lakabıyla anılan Arda Kural, uzun bir süre ekranlardan uzak kaldıktan sonra hayranlarına son halini gösterdi. Bir hayli kilo verdiği gözlenen ünlü oyuncunun paylaştığı fotoğraflar, takipçilerinden olumlu tepkiler aldı. Sevenleri, Kural’ın yeni halini “Bir an evvel topla kendini”, “Kumaşı kaliteli”, “Dön artık ekranlara”, “Zayıfla dedik ama bu kadar da değil” gibi yorumlar yaptı.

İşte Son Hali

Oyuncu Arda Kural Son Hali Paylasti Yuzlerce Yorum Geldi 3

Haber: Bülten

Oyuncu Feyza Civelek’in Annesi Bakın Kim Çıktı!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu