MagazinGündem

Oyuncu Feyza Civelek’in Annesi Bakın Kim Çıktı!

Kızılcık Şerbeti dizisinin sevilen karakteri Nilay'a hayat veren oyuncu Feyza Civelek, uyuşturucu skandalı ile gündeme geldi. Bu olayın ardından ortaya çıkan daha da şaşırtıcı bir detay ise Feyza Civelek'in annesi oldu.

Oyuncu Feyza Civelek’in Annesi Bakın Kim Çıktı!

Oyuncu Feyza Civelekin Annesi Bakin Kim Cikti 1
Oyuncu Feyza Civelek’In Annesi Bakın Kim Çıktı!

Adını İlk Adını Feriha Koydum İle Duyurdu

Feyza Civelek, adını Feriha Koydum dizisindeki zengin kız Lara karakteriyle duyurmuş ve son olarak Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay karakterine hayat veriyordu. Ancak son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken Civelek, 21 kilo vererek büyük bir değişim geçirmişti. Spor ve diyetle kısa sürede kilo veren oyuncu, 78 kilodan 58 kiloya düşmüştü.

Oyuncu Feyza Civelekin Annesi Bakin Kim Cikti 2
Oyuncu Feyza Civelek’In Annesi Bakın Kim Çıktı!

Uyuşturucu Siparişi Verirken Yakalandı

Ancak bu başarıları gölgelenen bir skandalın ortaya çıkmasıyla gündeme geldi. Feyza Civelek’in uyuşturucu siparişi verirken polis tarafından yakalandığı ve torbacı olduğu şüphesiyle soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Polisin, Civelek’in “Malları getirdin mi?” şeklindeki sözleriyle yakaladığı iki kişinin üst araması sırasında ortaya çıkan bu durum sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Oyuncu Feyza Civelekin Annesi Bakin Kim Cikti 3

Meğer Annesi ile Aynı Dizideymiş

Ancak Feyza Civelek’in adıyla gündeme gelmesinin ardından daha da büyük bir şaşkınlık yaşandı. Ünlü oyuncunun annesinin, Kızılcık Şerbeti dizisinin senaristi Melis Civelek olduğu ortaya çıktı. Melis Civelek, kariyerine çeşitli kanallarda genel müdürlük ve genel yayın yönetmenliği yaparak başlamış ve daha sonra senaryo yazarlığına yönelmişti.

Oyuncu Feyza Civelekin Annesi Bakin Kim Cikti 4

Haber: Bülten

Nihal Candan Cezaevini Anlattı: Yaşadığı Değişim İse Gözden Kaçmadı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu