Balıkesir Merhaba Gazetesi

ÖZDEŞ: “HAZIR TAKIMIZ”

ÖZDEŞ: “HAZIR TAKIMIZ”
28 Mart 2015 - 1:40

Genel

Balıkesirspor’un teknik patronu Kemal Özdeş, Milli maç nedeniyle daha fazla çalışma imkanı bulduklarını söyleyerek, İsmail Akçay Spor Tesisleri’nde yaptıkları çalışmada futbolcuların hayli hırslı olduğunu belirtti.

‘KAZANMAKTAN BAŞKA BİR İHTİMAL YOK’

Özdeş, “Biz takım olarak hepsinden daha hazır bir takımız. Mersin maçı bizim için son dönem maçı olacak. Kazanmaktan başka hiçbir şansımız yok” dedi. Kazanmaktan başka bir ihtimali düşünmek istemediklerini belirten Özdeş, “Takımımız gol atıyor ancak gol de yiyor.

Lige baktığımızda Eskişehir’in maçları bizden daha zor” dedi. “Sivas maçından puan alırsak dünyalar bizim olur. Bunu düşünüyorum” diyen Özdeş, pazar günü takıma izin vereceğini söyledi.

‘MANİSA’YA BOŞUNA GİTMİŞİZ’

Dünkü antrenmanda sakatlıkları devam eden Berkan ve Zek, takımdan ayrı düz koşu yaptı. Bu iki futbolcunun da Mersin maçında oynayabileceği belirtilirken, Özdeş, bundan sonraki antrenmanlarını Mersin maçı saatinde yapacağını söyledi. İsmail Akçay Spor Tesisleri’ni y

eni keşfettiğini söyleyen Özdeş, “Burada mükemmel bir saha var. Boşuna Manisa’ya gitmişiz” şeklinde konuştu. AHMET İMREN

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.