Balıkesir Merhaba Gazetesi

ÖZGÜR ERTUĞRUL’A ŞOK İDDİA

ÖZGÜR ERTUĞRUL’A ŞOK İDDİA
10.833
31 Ekim 2015 - 0:11

Genel

Eski Belediye başkanı Özgür Ertuğrul, ‘Küçük yaştaki çocuklarla uyuşturucu alıp ve âlem yaptığı’ iddiasıyla gündemde.

UTANÇ VERİCİ İDDİA

Sındırgı Eski Belediye Başkanı Özgür Ertuğrul skandala imza atacak bir iddia ile gündemde. Önceki gece Balıkesir’de Bahçelievler’de ki bir evde yaşları ortalama 16-17 arasında olan çocuklarla uyuşturucu kullandığı, sonrasında ise tacizde bulunduğu iddiası emniyete taşındı
ALEM esnasında fenalaştıklarını hisseden H.G. ve A.A.’nın hastaneye gitmesi ile birlikte verdikleri ifade kan dondurucu.
Ertuğrul’un ‘‘Sizinle bir gün âlem yapalım’’ diyerek telefondan mesaj attığı, çocukların ise ‘Nereye gelelim’? Demesinin ardından’ adresi verip gelirken emanetleri de alın dediği iddia ediliyor. Çocukların ‘Bizde para yok’ mesajı sonrası Ertuğrul’un 500TL para gönderdiği de ayrı bir iddia.
‘ÇIPLAK FOTOĞRAF EMNİYETTE’
Çocuklardan H.G.’nin babası MERHABA’ya yaptığı açıklamada “Önce viski içildiğini, daha sonra sakız çiğnendiğini, hapları alanların baygınlık geçirdiğini ve iki çocuktan birinin Özgür Ertuğrul’la birlikte çıplak fotoğraflarının da emniyette olduğunu söyledi.
‘ SENİN ÇOCUĞUNLA İLİŞKİYE GİRMEDİM’
Baba, oğlu H.G.’nin kendisine içeriden “Yapmayın böyle şey olmaz” sesi gelmesi ile odaya girdiğini, Özgür Ertuğrul ve arkadaşını çırılçıplak gördüğünü söylemesi üzerine eski başkan Ertuğrul’un “Masaj yapıyorum’ dediğini iddia etti. Baba “Perişanım konu namus meselesi aman adımız geçmesin” diyor.

ERTUĞRUL: ‘İLİŞKİYE GİRMEDİM SADECE MASAJ YAPTIRDIM”
OLAY sonrası Ertuğrul’un yanına gittiğini söyleyen baba, eski başkanın kendisine “Önce uzak dur! Senin çocuğun olayda yok. İkimiz hap kullandığımız için böyle oldu. Senin çocuklar zorla hap yutturdu’ diyor bana. Manisa’dan gelen çocuğa yazık değil mi? ‘5 yıl başkanlık yapmış adamsın’ dedim. ‘Ne söylersen haklısın ama ilişkiye girmedim. 3-5 milyar vereyim olayı kapatalım’ diyor. Bizim namusumuz satılık değil” dediğini iddia etti.
Semra Aman Akyürek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.