Balıkesir Merhaba Gazetesi

Paladan Sakbaş’a Amacımız Ortak

Paladan Sakbaş’a Amacımız Ortak
05 Aralık 2014 - 0:16

Genel

Küçüksan Başkanlığı görevini devralan Ahmet Sakbaş’a ziyarette bulunun UMESO Başkanı İsmail Pala, odaları ile Küçüksan’ın birlik beraberlik içinde olacağını söyledi.

Umum Madeni Esnaf ve Sanatkarlar Odası(UMESO) Başkanı İsmail Pala ve Yönetim Kurulu Üyeleri, görevi yeni devralan Küçüksan Başkanı Ahmet Sakbaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette, UMESO Başkanı İsmail Pala, Sanayi Sitesinde faliyet gösteren esnafın yüzde elliden fazlasını oluşturan üyelerinin, Küçüksan ortağı olduğuna işaret ederek aynı ortak ve üyelere hizmet edileceğinden, her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olunacağı mesajını verdi. Başkan İsmail Pala, her konu ve konumda ağabeylik yapmağa hazır olduğunu da dile getirdi.

Aynı şekilde Küçüksan Kooperatif Başkanı Ahmet Sakbaş da, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek birlik beraberlik içerisinde hareket edeceklerini söyledi. Başkan İsmail Pala ve Yönetim Kurulu üyeleri, Ahmet Sakbaş ve Yönetim Kurulu’na çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyarette Umum Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Küçüksan Kooperatif i Yönetim Kurulu üyeleri hazır bulundu.HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.