Gündemİlçe Haberleri

Pazarcılar İbrahim Palaz’a Konuştu

Gönen Belediye Başkanı İbrahim Palaz, Kapalı Pazar Yeri’nde Pazarcılar Odası ve pazarcı esnafı ile bir araya gelerek, esnafın sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Pazarcılar İbrahim Palaz’a Konuştu

Pazarcilar Ibrahim Palaza Konustu 1
Pazarcılar İbrahim Palaz’A Konuştu

Esnaf Söyledi Başkan Palaz Dinledi

Başkan Palaz, gerçekleştirilen bu ziyarette esnafın dile getirdiği istekleri dikkatle not aldı ve Gönen’de yapılan ve yapılması planlanan çalışmaları hakkında bilgi verdi. Başkan, esnafın ve halkın her zaman yanında olduğunu belirterek, eksikliklerin giderilmesi için çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

Pazarcilar Ibrahim Palaza Konustu 2

Palaz’dan Tam Destek

Tadilat ve tamirat çalışmalarının en kısa sürede başlatılacağını duyuran Başkan Palaz, “En kısa sürede başlayacağımız tadilat çalışmalarımızla problemleri en aza indireceğiz.” şeklinde konuştu. Esnafın ve halkın yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik adımlar atmaktan mutluluk duyduğunu belirten Palaz, belediye olarak her zaman esnafın destekçisi olacaklarını sözlerine ekledi. Gönen Kapalı Pazar Yeri’nde yapılan bu toplantı, esnafın memnuniyetiyle sona erdi. Belediye Başkanı’nın, esnafın sorunlarına gösterdiği ilgi ve çözüm odaklı yaklaşımı, pazarcılar tarafından takdirle karşılandı.

Pazarcilar Ibrahim Palaza Konustu 3

Haber: Bülten

Balıkesir Gönen Geyikli Barajı Yapım Aşamasında Sona Gelindi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu