YaşamEtkinlikGündemSağlıkSporTürkiye Gündemi

Pedallar Sağlıklı Yaşam İçin Döndü

Yeşilay'ın Türkiye Genelindeki 11. Turu

Pedallar Sağlıklı Yaşam İçin Döndü

Yeşilay’ın Türkiye Genelindeki 11. Turu

Pedallar Saglikli Yasam Icin Dondu 1

Yeşilay’ın geleneksel olarak düzenlediği Yeşilay Bisiklet Turu, Türkiye genelinde 11. kez gerçekleştirildi. Bu anlamlı etkinlik, sağlıklı yaşamı teşvik etmek ve bağımlılıklara karşı farkındalık oluşturmak amacıyla binlerce kişiyi bir araya getirdi. Balıkesir’de de düzenlenen etkinliğe Yeşilay Balıkesir Şubesi, Balıkesir Gençlik Spor İl Müdürlüğü, Türkiye Bisiklet Federasyonu İl Temsilciliği ve bisiklet tutkunları destek verdi.

Pedallar Saglikli Yasam Icin Dondu 2

Yeşilay, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Bisiklet Federasyonu ve Yeşilay Spor Kulüpleri işbirliğiyle düzenlenen etkinlikte, Türkiye’nin dört bir yanından gelen bisiklet severler hem spor yapmanın keyfini yaşadılar hem de sağlıklı yaşamın önemini vurguladılar. “Sağlığın Keyfini Bisikletle Sürelim” sloganıyla gerçekleştirilen turda, bisikletin sağlığa olan olumlu etkileri ön plana çıkarıldı.

Pedallar Saglikli Yasam Icin Dondu 3

Balıkesir’deki etkinlik, Yeşilay Balıkesir Şube Başkanı Mürşit Canbulat ve Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Özalp’ün katılımıyla gerçekleşti. 15 km’lik bir parkurda yapılan bisiklet turu, Kurtdereli Spor Salonu önünden başlayarak, Balıkesir Kent Konseyi önünde son buldu. Bu etkinlik, bisiklet tutkunlarının yanı sıra sağlıklı yaşamı destekleyen ve bağımlılıklara karşı mücadelede toplumsal dayanışmayı öne çıkaran bir platform olarak değerlendirildi.

Pedallar Saglikli Yasam Icin Dondu 4

Gömeç Ulubeyler Yağlı Güreşleri’nde Baş Pehlivan Belirlendi

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu