Balıkesir Merhaba Gazetesi

POYRAZLI ‘HERŞEY VATANDAŞIMIZ İÇİN’

POYRAZLI ‘HERŞEY VATANDAŞIMIZ İÇİN’
05 Haziran 2015 - 1:22

Genel

Ak Parti Milletvekili Birinci sıra Adayı Mahmut Poyrazlı mahalle ziyaretlerinin ardından önceki gece Pamukçuda vatandaşlarla bir araya geldi, halkla buluştu. Yaptığımız her çalışmanın altında vatandaşımız için yapmak istediğimiz güzel hizmetler yatıyor’ dedi.

Pamukçuda Adayları ve Başkan Kafaoğlu’nu dinleyen  vatandaşlar ziyaretten duyulan memnuniyeti dile getirirken ‘Bugün aramızda olan Başkanımız Zekai Kafaoğluna, Adaylarımız Av Mahmut Poyrazlı, Mehmet Bayyiğit, ve bu sevdaya gönül vermiş diğer adaylarımızla birlikte ilçe başkanlarımız ve kadın kollarımıza teşekkür ederiz’ dediler. Ak Parti Milletvekili Birinci sıra Adayı Mahmut Poyrazlı mahalle ziyaretlerinin ardından önceki gece Pamukçuda vatandaşlarla bir araya geldi, halkla buluştu.
Beraberinde 7’nci sıra Adayı Mehmet Bayyiğit ve 8’nci sıra Adayı Mustafa Canbey ile birlikte Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlununda bulunduğu ziyaret programında vatandaşlarla sohbet eden adaylar vatandaşların isteklerini dinleyerek kırsala hizmetin önemine değindi. Birinci sıra Adayı Avukat Mahmut Poyrazlı sıkıntılar çözülmek içindir. Sizlerin sıkıntısı bir sorunu olduğunda bu sıkıntı ve sorunlar aynı zamanda bizimde sıkıntı ve sorunumuzdur. Çözümü ise yine birlikte bulacağız ve çözeceğiz. Vatandaş odaklı hizmetin ayağında ne varsa bizim odağımızda odur ’dedi. KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.