Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ramazan Ayında Balıkesir’in Her Noktasında Yoğun Denetim

Ramazan Ayında Balıkesir’in Her Noktasında Yoğun Denetim
19 Nisan 2021 - 18:34

Ramazan Ayında Balıkesir’in Her Noktasında Yoğun Denetim

Salgın hastalığın kontrol altına alınabilmesi için Balıkesir Valiliği tarafından il genelinde yoğun şekilde denetimler yürütüyorlar. İçişleri Bakanlığı’nın Ramazan Ayında uygulanacak tedbirleri üç ayrı genelge ile Valiliklere duyurması üzerine Balıkesir Valiliği Hıfzıssıhha Kurulu Kararları alarak tedbirleri uygulamaya geçirdiler. Geçtiğimiz Çarşamba günü vali yardımcıları, kaymakamlar, emniyet, jandarma ve sahil güvenlik birimleriyle bir toplantı gerçekleştiren Vali Hasan Şıldak Ramazan tedbirleriyle vaka sayılarını düşürme konusunda kararlı olduklarını ifade etmişti.

Bugün de sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda il genelinde denetimlerin yoğun bir şekilde devam ettiğini duyuran Şıldak vatandaşlara çağrıda bulunarak alınan tedbirlere uymaları ve ayrıca Balıkesir’in sağlıklı bir döneme ulaşması için yapılan mücadeleye katkı sağlamalarını istedi.

Vali Şıldak tüm ilçelerde devam eden denetimlere dikkat çektiği paylaşımında; “Bütün ilçelerimizde denetimlerimiz yoğun şekilde devam ediyor.

Lütfen tedbirlere uyma konusunda ayrıca her türlü gayreti gösterelim…

Balıkesir İlinin bir an önce normalleşmesine katkı sağlayalım..” şeklinde ifade etti.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.