Balıkesir Merhaba Gazetesi

Rektör Alkan, Araştırma Hastanesi’nin taşınmasında görevli personelleri unutmadı

Rektör Alkan, Araştırma Hastanesi’nin taşınmasında görevli personelleri unutmadı
16 Ekim 2014 - 0:15

Genel

BAÜ  Rektörü Prof. Dr. Mahir Alkan, Üniversite Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi binasının taşınması sürecinde görev alan personeli unutmadı.

Balıkesir Üniversitesi (BAÜ) Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinin yeni hizmet binasına taşınması sürecinde görev alan personeli unutmayan Rektör Prof.Dr. Mahir Alkan, düzenlenen programla teşekkür etti.

Hastane konferans salonunda gerçekleştirilen teşekkür programına, Rektör Prof. Dr. Mahir Alkan ile hastane yönetimi ve hastane personeli katıldı.

Programın açılış konuşmasını yapan Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ali Engin Ulusal, hastane personeline gerek taşınma sürecinde, gerekse adaptasyon sürecinde gösterdikleri özveri için teşekkür etti. Başhekim Ulusal, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mahir Alkan’a da desteklerinden dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Rektör Prof. Dr. Mahir Alkan da konuşmasında, hastane yönetimi ve personelinin 2 ay gibi kısa bir süre içerisinde hastaneyi taşıyarak çok önemli bir çalışma gösterdiklerinin altını çizdi. Rektör Alkan, tüm personele teşekkür belgelerini takdim etti. HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.