Balıkesir Merhaba Gazetesi

RE/MAX açıldı

RE/MAX açıldı
05 Ocak 2015 - 0:15

Genel

Dünya çapında hizmet veren Gayrimenkul uzmanı, RE/MAX Misyon Gayrimenkul Danışmanlık’ın yeni Ofisi, törenle hizmete açıldı. Ofis, piyasa uzmanı broker Sibel Karacalı ve ekibi tarafından hizmet verecek.

RE/MAX Misyon Gayrimenkul Danışmanlık’ın, yeni ofisi Milli Kuvvetler caddesinde dualarla hizmete açıldı.

RE/MAX Misyon Balıkesir’de Broker Sibel Karacalı başkanlığında 11 Gayrimenkul danışmanı ve 1asistan ile hizmet verecek. “Bütün dünyada en çok gayrimenkul satışı gerçekleştirdiği” belirtilen RE/MAX, Türkiye’de 246 Franchise ofisi ile hizmet veriyor. Milli Kuvvetler Caddesi No:41/B de hizmet verecek olan ofisin açılış törenine Balıkesir’in tanınmış işadamları; Recai Gürcan, İsmail Pala, Kadir Palaz, Sadi Cengiz, Diş Doktoru Ahmet Sümer Palazoğlu Startkey Gezer Emlak sahipleri Cengiz Gezer, Atilla Gezer, Erol Menteş, Erdal Kavas, Arda Açıl, Cemile Efe, Ferah Gönüllü, Muhasebeciler, bankacılar, siyaset ve iş dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

 ‘GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞININ ADIYIZ’

RE/MAX Brokeri Sibel Karacalı, yaptığı konuşmada “23 yıldır iş dünyasında hizmet veriyorum. Kuyumculuk sektöründe bulunduğum zaman diliminde ben insanları hep evlendirdim, hep nişanladım ve sözlendirdim. Daha sonra RE/MAX ile tanıştım. İyi ki tanışmışım çok mutlu olduğum ve huzur bulduğum bir kurum” dedi. Karacalı, RE/MAX dan aldığı eğitimlerin içinde  güven konusunun önem taşıdığını belirterek güven unsuruna dikkat çekti.

RE/MAX’ın çalışma alanı hakkında bilgiler veren Sibel Karacalı, “Biz Gayrimenkul danışmanıyız ve 12 kişi tek başımıza birer bireyiz, birer sektörüz, birer işletmeyiz ve herkes kendi sektöründe uzman. Benimle birlikte Broker olan arkadaşlarımız 2-3 gayrimenkul danışmanı çalıştırıyor” dedi. RE/MAX Franchise Türkiye yeni ofisler sorumlusu Emine Aslan da, açıklamasında, “Sibel Hanım bizim yeni gayrimenkul ofislerinin içinde en güzel çalışan ofisimiz. Yanında en çok gayrimenkul danışmanı çalıştıran ve İstanbul ofislerimiz ile yarışan bir broker” diye konuştu.

 REMAX’IN ANAYASASI: ‘VARLIK SEBEBİMİZ MÜŞTERİ’

RE/MAX Misyon Gayrimenkul Danışmanlı’ın Müşteri Memnuniyeti Anayasasında ise şu maddeler yer alıyor: “Müşteri, en önemli varlık sebebimizdir. Müşteri bize muhtaç değildir, biz ona muhtacız. Müşteri işimizin bir parçasıdır. Müşteri bize isteklerini getiren kişidir, bu istekleri karşılamak bizim görevimizdir. Müşteri yeni müşteri kazandırma ya da kaybettirme ihtimali olan kişidir. Müşteri hizmet aldıktan sonra da sürekli memnun edilmesi gereken kişidir. Müşteri ona verebileceğimiz en nazik ve özenli muameleyi hak eder”…

HABER: FATMA KARA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.