Gündem

RooGo Restoranlara Adisyon Yazılımını Bedava Veriyor!

Düşük komisyon oranıyla dikkat çeken yemek sipariş uygulaması RooGo, restoranlara adisyon yazılımını bir yıl boyunca ücretsiz olarak sunacağını duyurdu. Bu yeni adımla, RooGo, restoranların operasyonel verimliliğini artırmayı hedefliyor.

RooGo Restoranlara Adisyon Yazılımını Bedava Veriyor!

Roogo Restoranlara Adisyon Yazilimini Bedava Veriyor 1
Roogo Restoranlara Adisyon Yazılımını Bedava Veriyor!

RooGo’dan Rekabetçi Bir Adım Daha

Dört yıldır restoranlar için yazılım ürünleri geliştiren RooGo, sunduğu rekabetçi fırsatlara bir yenisini ekledi. RooGo’ya üye restoranlar, yüzde 5 komisyon oranıyla çalışmanın yanı sıra, tüm online siparişleri tek noktadan yönetebilen paketservis.app’in yetenekli adisyon yönetim yazılımını da bir yıl boyunca ücretsiz kullanabilecek.

RooGo’nun Tarihçesi ve Gelişimi

2020 yılında Demir Ali Toktaş tarafından Çırak adıyla kurulan RooGo, restoranlara sunduğu yemek sipariş platformunun yanı sıra, Loji adlı kurye yönetim sistemiyle restoran-kurye denklemine esnek bir çözüm getiriyordu. İstanbul merkezli girişim, sunduğu yeni fırsat ile RooGo’ya üye restoranların mağaza içi siparişlerini de kolayca dijitalleştirmesini sağlayacak.

Roogo Restoranlara Adisyon Yazilimini Bedava Veriyor 2
Roogo Restoranlara Adisyon Yazılımını Bedava Veriyor!

Adisyon Yazılımıyla Mağaza İçi Siparişler Tek Ekranda

Yemeksepeti, Trendyol Yemek, Migros Yemek gibi rakiplerle aynı kulvarda yer alan girişimin adisyon yazılımı, masalardan alınan siparişlerin tek ekrandan yönetilmesini ve fişlerin yazıcıdan otomatik alınabilmesini sağlıyor. Böylece restoranlar iç ve dış tüm sipariş verilerini tek ekrandan takip edebiliyor.

Restoran içi siparişler daha iyi takip edilirken, garsonlar da siparişleri kendilerine özel uygulama üzerinden yönetebiliyor. Halihazırda 25’ten fazla şehirde, 600’den fazla restorana hizmet veren ve 2000’den fazla kullanıcıya ulaşan RooGo’nun kurucusu Demir Ali Toktaş bu yeni adımla ilgili olarak şu açıklamayı yapıyor:

Demir Ali Toktaş’tan Açıklamalar

“Restoranlar diğer online yemek kanallarında %18’lere varan komisyon ödemekte. Bu durumun çok sürdürülebilir olduğunu düşünmediğimiz için bazı maliyet optimizasyonları yaparak RooGo ile sadece %5 komisyonla sipariş alabilmekteyiz. Aradaki maliyet farkını da restoranın isteği doğrultusunda tüketicilere indirim olarak sunabiliyoruz.

Normalde ücretli olan ama bir yıl boyunca ücretsiz sunacağımız adisyon yazılımı da aslında bu verimliliğin bir sonucu. Restoranların siparişlerini kolayca yönetebilmesi ve dijitalleşmesi yönünde desteklemek için adisyon yazılımını da bir yıl süre ile restoranlara ücretsiz sunuyoruz. Bu adımın da hem tüketiciye hem de restoranlara verimlilik olarak geri dönecek olması bizi mutlu ediyor.”

Roogo Restoranlara Adisyon Yazilimini Bedava Veriyor 3
Roogo Restoranlara Adisyon Yazılımını Bedava Veriyor!

RooGo’nun Gelecek Hedefleri

Kurye ile sıcak yemek paket taşımacılığı hizmetini +50 şehirde, +2.500 restorana ulaştırdıklarını ve 20 milyondan fazla siparişin teslimatına aracılık ettiklerini de paylaşan Demir Ali Toktaş, RooGo Yemek ile de gelecek dönemde tüm şehirlerde daha hızlı büyümeyi hedefliyor.

RooGo Hakkında

Restoranlar ve paket servis sektörüne 360 derece odaklanan Mahalle Esnafı Ltd. Şti., üç farklı ürünle pazara hizmet veriyor. Loji markası ile kurye ekipleri ve restoranları buluştururken, paketservis.app ile restoranların paket ve restoran içi siparişlerini yönetiyor. RooGo ise online yemek siparişi müşterilerine yönelik bir yemek sipariş uygulaması olarak hizmet veriyor.

Haber: Bülten

RooGo Restoranlara Adisyon Yazılımını Bedava Veriyor!

Laboratuvarlarda Üretilen Yapay Et Restoranlara Geliyor!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu