EtkinlikBalıkesir Merhaba Blog YazılarıGündemTürkiye Gündemi

Sadece Balıkesir’de Yapabileceğiniz Şeyler!

Türkiye’nin yalnızca Balıkesir ilinde yapabileceğiniz özel etkinlikleri sizler için derledik

Sadece Balıkesir’de Yapabileceğiniz Şeyler! Türkiye’nin yalnızca Balıkesir ilinde yapabileceğiniz özel etkinlikleri sizler için derledik. Özel etkinlikler ve eğlenceli şeyler yapmaya hazır mısınız?

 

Sadece Balıkesir’de Yapabileceğiniz Şeyler!

Sadece Balıkesir’de Yapabileceğiniz Şeyler!
Sadece Balıkesir’de Yapabileceğiniz Şeyler!

Esas10

AVM’DE ÇILGINLIK ZAMANI

Esas 10 AVM’de sinema salonu bulunuyor. Bu sinemalarda güncel filmleri izleyebilirsiniz. Tabi arkadaşınız ya da ailenizi yanınızda getirebilir ya da yalnız izleyerek farklı deneyimler elde edebilirsiniz.

Sadece Balıkesir’de Yapabileceğiniz Şeyler!

BOWLİNG EĞLENCESİNE VAR MISIN?

AVM’de bowling salonu, oyun salonu ve lunapark da yer alıyor. Bu alanlarda aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ayrıca Avm’nin orta alanında bir basket sahası bulunuyor burada arkadaşlarınızla spor yapabilirsiniz.

Balikesi̇r Merhaba Gzt Foto Özel

SADECE BALIKESİR’DE YİYEBİLİRSİN

Evet şimdi sadece Balıkesir’de yiyebileceğiniz yemekleri söyleyelim;  Höşmerim: Un, irmik, şerbet ve kaymak ile hazırlanan höşmerim, Balıkesir’in en meşhur tatlılarından biri. Hafif ve lezzetli bu tatlıyı denemeden dönmek olmaz.

Balıkesir Kaymaklısı: Peynir, irmik, şerbet ve kaymak ile hazırlanan Balıkesir kaymaklısı, damak tadınızı şenlendirecek bir lezzet. Sura: Kuzu eti, soğan, domates ve baharatlar ile hazırlanan sura, Balıkesir’e özgü doyurucu bir çorba. Bigadiç Güveci: Kuzu eti, sebzeler ve baharatlar ile fırında pişirilen Bigadiç güveci, yöresel lezzetlerin en güzel örneklerinden biri. Susurluk Ayranı: Lezzeti dillere destan Susurluk ayranı, serinlemek ve keyifli vakit geçirmek için ideal bir içecek. Ayvalık Tostu ve daha birçoğu.

Sadece Balıkesir’de Yapabileceğiniz Şeyler!
Sadece Balıkesir’de Yapabileceğiniz Şeyler!

DEĞİRMEN BOĞAZINDA BİSİKLET TURU

Değirmen boğazı diğer Türkiye’de bulunan illerdeki mangal yerlerine göre daha geniş bir alana sahip ayrıca burada sadece piknik değil yürüyüş ve spor da yapılabiliyor. Doğası ve hiç görmediğiniz hayvanları bile burada bulabilirsiniz.

546

AVLUDA KAYKAYINLA YARIŞMA YAP!

Avluda 2.Etap’ta arkadaşlarını çağırarak kaykayını ya da patenini alıp yaz macerasında yarışma yapabilirsin. Balıkesir’de bu alanın en güzel özelliklerinden bir tanesi alana bluetooth ile bağlanabilip müzik çalabilmek.

Haber: Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu