Balıkesir Merhaba Gazetesi

SALİ BEY LEZZETLERİNİ SUNUYOR

SALİ BEY LEZZETLERİNİ SUNUYOR
12 Kasım 2014 - 0:01

Genel

**Ali baba döner yeni şubesi ile Eski Kuyumcular Mahallesi Tevfik Sağlam paşa sokakta hizmete girdi. Dün Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler tarafından yapılan açılışa çok sayıda vatandaş katılım sağlayarak ilgi gösterdi.

**İşletmeci Özdemir’ farklı bir ortam yaratmak istedik. Müşterilerimiz için mekânımızın görselliğini de önemsedik. Mimar arkadaşlarımız bu hale getirdiler. Beğenildi. İnşallah daha güzel bir şekilde lezzetten taviz vermeyen anlayışımızla kaliteyi sunmanın mutluluğunu hep yaşayacağız.Dedi.

 

İşletme sahibi Selami  Özdemir yeni şubeleri ile kaliteli hizmet ve et döner lezzeti ile çorba ve salataların çeşitliliğini müşterilere sunacaklarını söyledi. Ali Baba Döner Salonu Sali bey adıyla Eski kuyumcular Mahallesi Tevfik Sağlam Paşa sokak numara 2’de hizmet sunacak. Açılışının dualar eşliğinde kurdele kesimiyle yapılması sonrasında vatandaşlara ikram edilen et dönere talep fazla oldu. İşletmeci Özdemir’ farklı bir ortam yaratmak istedik. Müşterilerimiz için mekânımızın görselliğini de önemsedik. Mimar arkadaşlarımız bu hale getirdiler. Beğenildi. İnşallah daha güzel bir şekilde lezzetten taviz vermeyen anlayışımızla kaliteyi sunmanın mutluluğunu hep yaşayacağız. Müşterilerimize şimdiden teşekkür ediyorum. ’ifadelerini kullandı. HABER: KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.