Balıkesir Merhaba Gazetesi

Seda Ve Murat Bir Ömür Mutluluğa Evet Dedi

Seda Ve Murat Bir Ömür Mutluluğa Evet Dedi
18 Ağustos 2022 - 18:53

Seda Ve Murat Bir Ömür Mutluluğa Evet Dedi

 

Sevilen iş insanlarından, Borçim İnş. Gıda Turizm San. ve Tic. LTD. ŞTİ’nin sahibi Murat Bahçıvanoğlu’nun oğlu Murat yaşamını Seda ile birleştirdi.Muhteşem bir kalabalık davetli topluluğu ve şenlik içinde geçen düğünde hem davetliler hemde genç çift doyasıya eğlendi.

 

 

Yeni Çiftin Düğünü Davetli Bereketiyle Coştu 

Nuray ve Cemil Bayatak’ın kızı Seda ile Seher ve Hasan Bahçıvanoğlu’nun oğlu Murat, görkemli bir törenle dünya evine girdi. Bigadiç’te Nail Kır bahçesinde yapılan düğün hafta sonu gerçekleştirilen mevlit ve yemek organizasyonuyla büyük bir katılımla gerçekleşti. Mevlit ve yemeğe her iki ailenin de yakınları yoğun ilgi gösterdi.

Dualı ve Eğlenceli Bir Düğün Gerçekleşti

Dualar okunan mevlitte genç çiftin mutluluğu içinde ayrıca dua edildi. Sevilen iş insanlarından, Borçim İnş. Gıda Turizm San. ve Tic. LTD. ŞTİ’nin sahibi Murat Bahçıvanoğlu ile Seda Bayatak çiftinin nikah ve düğün organizasyonu 4 binin üzerinde bir davetli topluluğunun katılımıyla yapıldı. Bigadiç Nail Kır Bahçesi’nde görkemli bir törenle dünya evine giren genç çiftlerin düğününde davetliler ve genç çift doyasıya eğlendi. HABER: NURSİMA AKYÜREK

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.