Balıkesir Merhaba Gazetesi

Şehit ailesini ziyaret etti

Şehit ailesini ziyaret etti
28 Eylül 2015 - 0:04

Genel

 

Tunceli’de PKK’nın saldırısı sonucunda şehit düşen polis memuru Aydın Nazillioğlu’nun ailesini eşi ile birlikte ziyaret eden Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, “Sizin acınız bizim acınızdır” dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu eşi Didar Kafaoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Fikrettin Kocaman ile birlikte Tunceli’de hain saldırı sonrasında şehit düşen Aydın Nazillioğlu’nun Bayat mahallesindeki ailesinin evini ziyaret etti.  Ziyarette aile üyeleri ile bayramlaşan Başkan Kafaoğlu ailenin acılarını paylaştı.

Aile fertleri ile sohbet eden Başkan Kafaoğlu, başta Aydın Nazillioğlu olmak üzere tüm şehitler için Kuran-ı Kerim okudu, dualar şehitlerin ruhlarına gönderildi.

Kafaoğlu “Her zaman sizlerin yanında olacağız. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Sizin acınız bizim acımızdır. Türkiye Cumhuriyeti Devleti kararlılıkla terör örgütü ile mücadele ediyor. Son terörist öldürülünceye kadar devletimiz kararlı duruşundan vazgeçmeyecektir” dedi.

Aydın Nazillioğlu’nun ailesi Başkan Kafaoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, her zaman beklediklerini söylediler. HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.