Balıkesir Merhaba Gazetesi

ŞEHİTLER İÇİN MEVLİT

ŞEHİTLER İÇİN MEVLİT
10 Nisan 2015 - 0:02

Genel

Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında dün Zağnospaşa camisinde Şehit polisler için mevlit okundu, pilav-ayran hayrı yapıldı.

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 170. yıldönümü törenlerle kutlanıyor. Her yıl 5-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen program kapsamında dün de Şehit emniyet mensuplarının mezarları ziyaret edildi. Şehitler için dün öğle namazı öncesinde Zağnospaşa camisinde mevlit okundu, namaz sonrasında da cami avlusunda pilav-ayran hayrı yapıldı.

Mevlit ve pilav hayrına Emniyet Müdürü Feridun Boz, Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Nihat Tabak, emniyet mensupları, Polis MYO öğrencileri ve vatandaşlar katıldı.

Mevlit ve pilav-ayran hayrına vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Zağnospaşa camisi avlusunda her yaştan vatandaşlar büyük bir kalabalık oluşturdu.

 ATATÜRK ANITINDA TÖREN VAR

Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü kutlamaları bugün Atatürk Anıtında düzenlenen törenlerle devam edecek. Bugün saat 10.00’da Atatürk Anıtına çelenk sunulacak ve saygı duruşunda bulunulacak.

Saat 15.00’de Emniyet Müdürü Feridun Boz, makamında tebrikleri kabul edecek. CEMİL YURTMAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.