MagazinGündem

Serenay Sarıkaya’dan Mert Demir’e: “O benim”

Son dönemin popüler şarkılarından "Ateşe Düştüm"ün bestecisi Mert Demir ile magazin dünyasının gözde isimlerinden Serenay Sarıkaya'nın aşkı, hız kesmeden devam ediyor. Her adımları olay olan ünlü çift, romantik anları ve sosyal medya paylaşımlarıyla sıkça gündeme geliyor.

Serenay Sarıkaya’dan Mert Demir’e: “O benim”

Serenay Sarikaya Ve Mert Demir El Ele Goruntulendi 1 2
Serenay Sarıkaya’Dan Mert Demir’E: “O Benim”

İlk Kez El Ele

Uzun süredir haklarında çıkan aşk dedikoduları karşısında sessiz kalan Serenay Sarıkaya (31) ve Mert Demir (30), geçtiğimiz ay ilişkilerini belgelemişti. İkili, Kuruçeşme’de romantik bir akşam geçirerek aşklarını gözler önüne sermişti. Milano’ya birlikte tatile çıkan çift, İstanbul’un göbeğinde bir mekandan kahkahalarla el ele çıkarken görüntülenmişti. Bu anlar, ünlü çiftin aşklarını ilk kez açıkça sergiledikleri anlar olarak hafızalara kazındı.

Serenay Sarikaya Ve Mert Demir El Ele Goruntulendi 1 1
Serenay Sarıkaya’Dan Mert Demir’E: “O Benim”

Sosyal Medyada Romantik Yorumlar

Ünlü çift, sosyal medya üzerinden yaptıkları yorumlarla da dikkatleri üzerine çekti. Mert Demir’in bir paylaşımına Serenay Sarıkaya’nın yaptığı yorum, takipçilerin gözünden kaçmadı. Sarıkaya, sevgilisinin kapak fotoğrafına gülücük ve roket emojisiyle birlikte “O tişört benim” yazdı. Mert Demir ise bu yoruma kırmızı gül emojisiyle karşılık verdi. Karşılıklı romantik yorumlarda bulunan ikili, ilişkilerinin mutlu şekilde devam ettiğini bir kez daha gözler önüne serdi.

780 Yatay 440 Dikey 2
Serenay Sarıkaya’Dan Mert Demir’E: “O Benim”

Mutlulukları Yüzlerinden Okunuyor

İstanbul’da sıkça birlikte görülen çift, en son Ortaköy’deki bir mekanda görüntülendi. Neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen Serenay Sarıkaya ve Mert Demir, gazetecilerin sorularını yanıtsız bırakırken, ünlü oyuncunun Ortaköy’deki yeni evinin yolunu tuttular.

Haber: Bülten

Gökhan Özen’den Şaşırtan İtiraf! Sosyal Medyada Gündem Oldu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu